Rolwit

hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Poznaliśmy nowych radnych w Wysokiem Mazowieckiem

Poznaliśmy nowych radnych w Wysokiem Mazowieckiem

stomadica wysokie mazowieckie

Wybory do Rady Miasta Wysokie Mazowieckie przyniosły mieszkańcom miasta nowych przedstawicieli w różnych okręgach wyborczych. Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki głosowania, które wyłoniły nowych radnych.

Wyniki wyborów na burmistrza Wysokiego Mazowieckiego - KLIKNIJ TUTAJ <<<--

Okręg wyborczy nr 1 w wyborach do Rady Miasta Wysokie Mazowieckie
ulice: Broniewskiego, Czesława Miłosza, Edmunda Pawłowskiego, Jana Kucharzewskiego, Kochanowskiego, Kopernika, Kraszewskiego, Ks. Prałata Józefa Obrembskiego, Norwida, Orzeszkowej, Prusa, Reja, Reymonta, Staffa, Władysława Pelca 1

  1. Sebastian Brzozowski, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SIEKIERKO, 223 głosów (58,07%) - Kandydat uzyskał mandat.
  2. Agata Wiśniewska, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ MIASTA, 120 głosów (31,25%).
  3. Bernard Antoniak, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z MIESZKAŃCAMI PONAD PODZIAŁAMI, 41 głosów (10,68%).

Okręg wyborczy nr 2 w wyborach do Rady Miasta Wysokie Mazowieckie
ulice: 1 Maja bloki nr 7, 7B, 11, 11A, 11B, 11C, Jankowskiego, Ludowa nieparzyste od nr 1 do nr 17 i bloki 9, 11A, 11B, 15, 17A, 17B, 17C, parzyste od nr 2 do nr 42, Parkowa, Sienkiewicza 1

  1. Anna Jezierska, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SIEKIERKO, 186 głosów (50,96%) - Kandydatka uzyskała mandat.
  2. Daniel Święcki, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ MIASTA, 179 głosów (49,04%). 

Okręg wyborczy nr 3 w wyborach do Rady Miasta Wysokie Mazowieckie
ulice: Mickiewicza, Popiełuszki, Raginisa, Skargi, Staszica, Sucharskiego, Szpitalna, Świętego Andrzeja Boboli, Wiosenna, Wspólna 1

  1. Karol Nowicki, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SIEKIERKO, 197 głosów (45,39%) - Kandydat uzyskał mandat.
  2. Łukasz Zdrodowski, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ MIASTA, 188 głosów (43,32%).
  3. Jakub Kalista, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA GMIN I POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO, 49 głosów (11,29%).

Okręg wyborczy nr 4 w wyborach do Rady Miasta Wysokie Mazowieckie
ulice: Jana Pawła II, Konopnickiej, Kościuszki, 25 - lecia Osiedla, Mystkowska, Rynek Piłsudskiego, 1000 - lecia, Wołodyjowskiego, Żeromskiego 1

  1. Wojciech Moczydłowski, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ MIASTA, 133 głosów (48,19%) - Kandydat uzyskał mandat.
  2. Katarzyna Kiełbowska, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SIEKIERKO, 88 głosów (31,88%).
  3. Jan Ryszard Dąbrowski, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAN RYSZARD DĄBROWSKI, 55 głosów (19,93%).

Okręg wyborczy nr 5 w wyborach do Rady Miasta Wysokie Mazowieckie
ulice: Białostocka, Bema, Bitwy Warszawskiej, Cicha, Dąbrowskiej, Dywizjonu 303, Grunwaldzka, Monte Cassino, Obrońców Wizny, Odsieczy Wiedeńskiej, Przemysłowa, Racławicka, Skłodowskiej, Słowackiego, Sobieskiego, Szopena, Trakt Suraski, Tuwima, Warszawska, Westerplatte, Żwirki i Wigury 1

  1. Robert Jaroszewicz, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SIEKIERKO, 201 głosów (59,64%) - Kandydat uzyskał mandat.
  2. Emil Powojski, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ MIASTA, 70 głosów (20,77%).
  3. Bogdan Matuszewski, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA MATUSZEWSKIEGO, 66 głosów (19,58%). 

Okręg wyborczy nr 6 w wyborach do Rady Miasta Wysokie Mazowieckie
ulice: Długa nieparzyste od nr 39 do nr 55 i nieparzyste od nr 61 do nr 89 oraz parzyste od nr 38 do nr 104, Kościelna, Niemcewicza, Nowa nieparzyste od nr 1 do nr 11 i parzyste od nr 2 do nr 8, Podlaska, Przechodnia 1

  1. Szymon Korzeniecki, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z MIESZKAŃCAMI PONAD PODZIAŁAMI, 138 głosów (39,32%) - Kandydat uzyskał mandat.
  2. Józef Sokolik, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SIEKIERKO, 135 głosów (38,46%).
  3. Tomasz Kalisz, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ MIASTA, 78 głosów (22,22%).

Okręg wyborczy nr 7 w wyborach do Rady Miasta Wysokie Mazowieckie
ulice: Akacjowa, Długa nieparzyste od nr 1 do nr 27 i parzyste od nr 2 do 32, Dolna, Kapitana Kazimierza Kamieńskiego, Kardynała Wyszyńskiego, Kwiatowa, Obrońców Miasta, Ogrodowa, Plac Odrodzenia, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Szarych Szeregów, Zambrowska 1

  1. Adam Stanisławski, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SIEKIERKO, 194 głosów (48,14%) - Kandydat uzyskał mandat.
  2. Paweł Ignaczewski, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ MIASTA, 109 głosów (27,05%).
  3. Maciej Krajewski, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z MIESZKAŃCAMI PONAD PODZIAŁAMI, 57 głosów (14,14%).
  4. Kamil Wojtkowski, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZE JUTRO WYSOKIE MAZOWIECKIE, 43 głosy (10,67%).

Okręg wyborczy nr 8 w wyborach do Rady Miasta Wysokie Mazowieckie
ulice: 1 Maja 1A, 1B, 3A, 3B, 4B, 7A, 10, 10A oraz od nr 13 do nr 38, aleja Niepodległości, Brykowska, Leśna, Ludowa nieparzyste od nr 23 do nr 91 oraz parzyste od nr 58 do nr 68 i parzyste od nr 80 do nr 90A i parzyste od nr 108 do nr 122 oraz bloki nr 76, 78, 98, Nowa blok nr 10, Stadionowa 1

  1. Agnieszka Grzeszczuk, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SIEKIERKO, 85 głosów (37,95%) - Kandydatka uzyskała mandat.
  2. Marta Marcinkiewicz, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARTY MARCINKIEWICZ, 80 głosów (35,71%).
  3. Agnieszka Polednia, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ MIASTA, 59 głosów (26,34%). 

Okręg wyborczy nr 9 w wyborach do Rady Miasta Wysokie Mazowieckie
ulice: Ludowa bloki nr 92, 96, 100, 102, 104, 106, płk. Bolesława Mościckiego 1

  1. Andrzej Tomasz Kamianowski, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SIEKIERKO, 132 głosów (61,97%) - Kandydat uzyskał mandat.
  2. Iwona Kenigsman, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ MIASTA, 81 głosów (38,03%).

Okręg wyborczy nr 10 w wyborach do Rady Miasta Wysokie Mazowieckie
ulice: 1 Maja bloki nr 2A, 2H, Długa bloki nr 29, 57, 57A, 59 1

  1. Piotr Kaczyński, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ MIASTA, 94 głosów (54,34%) - Kandydat uzyskał mandat.
  2. Maciej Robert Janik, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SIEKIERKO, 79 głosów (45,66%).

Okręg wyborczy nr 11 w wyborach do Rady Miasta Wysokie Mazowieckie
ulica Jagiellońska od nr 2 do nr 21, 28 i nieparzyste od nr 23 do nr 53 oraz bloki nr 22, 24, 26A, 26B, 26C 1

  1. Sylwia Wasilewska, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ MIASTA, 134 głosów (72,83%) - Kandydatka uzyskała mandat.
  2. Damian Podbielski, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SIEKIERKO, 50 głosów (27,17%).

Okręg wyborczy nr 12 w wyborach do Rady Miasta Wysokie Mazowieckie
ulice: 1 Maja bloki nr 2B, 2C, 2D, 2E oraz Ludowa bloki nr 72, 74, Sportowa 1

  1. Lech Kazimierz Jamiołkowski, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SIEKIERKO, 103 głosów (56,91%) - Kandydat uzyskał mandat.
  2. Anna Ewelina Serokin, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ MIASTA, 78 głosów (43,09%).

Okręg wyborczy nr 13 w wyborach do Rady Miasta Wysokie Mazowieckie
ulica 1 Maja bloki nr 2, 2F, 2G, 4, 4A 1

  1. Andrzej Walendziewski, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ MIASTA, 108 głosów (56,25%) - Kandydat uzyskał mandat.
  2. Katarzyna Jańczuk, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA SIEKIERKO, 84 głosy (43,75%).

Okręg wyborczy nr 14 w wyborach do Rady Miasta Wysokie Mazowieckie
ulice: Armii Krajowej bloki nr 2, 4, 6, 8, Jagiellońska blok nr 26D, Ludowa bloki nr 48, 52, 54 1

  1. Adam Buciński, Komitet Wyborczy Wyborców Jarosława Siekierko, 143 głosy (63,27%) - Kandydat uzyskał mandat
  2. Artur Wyszyński, Komitet Wyborczy Wyborców Wspólna Przyszłość Miasta, 83 głosy (36,73%)

Okręg wyborczy nr 15 w wyborach do Rady Miasta Wysokie Mazowieckie
ulice: 1 Maja bloki nr 1, 3, 5 oraz Armii Krajowej bloki nr 1, 5 1

  1. Radosław Gorczyca, 130 głosów (66,67%) - Kandydat uzyskał mandat
  2. Krzysztof Chojak, 65 głosów (33,33%)

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk