poniedziałek, 19 sierpień 2019 19:25

Derby dla Unii, wygrywają Sparta, Sokoły, OSP i Kulesze Kościelne, Ruch remisuje

Sokołowscy
Derby dla Unii, wygrywają Sparta, Sokoły, OSP i Kulesze Kościelne, Ruch remisuje foto: KS Kulesze Kościelne

W derbach powiatu wysokomazowieckiego górą okazała się drużyna Unii Ciechanowiec, która pokonała w Czyżewie lokalne Orlęta. Wysokomazowiecki MKS Ruch zremisował na wyjeździe, natomast z wygranej cieszyli się piłkarze Sparty 1951 Szepietowo. Zwycięstwa w rundzie wstępnej Pucharu Polski zanotowały drużyny OSP Czyżew i KS Sokoły. Swój pierwszy mecz rozegrała też najmłodsza drużyna w naszym powiecie – KS Kulesze Kościelne, która pokonała w Pucharze Polski Pioniera Brańsk.

Trzecioligowy MKS Ruch Wysokie Mazowieckie zremisował bezbramkowo niedzielny (18.08) wyjazdowy mecz ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Po 4 kolejkach, z 3 punktami, Ruch znalazł się na 16. pozycji tabeli. Kolejny mecz, wysokomazowiecka drużyna rozegra na własnym stadionie w niedzielę, 25 sierpnia z drużyną Pelikana Łowicz.

Sparta 1951 Szepietowo wygrała na własnym stadionie niedzielny (18.08) mecz z drużyną Hetmana Białystok 3:2. Kolejnym przeciwnikiem Sparty będzie drużyna Dębu Dąbrowa Białostocka (25.08).

Unia Ciechanowiec pokonała w niedzielnych (18.08) derbach powiatu drużynę Orląt Czyżew 1:2. W tabeli klasy okręgowej Unia znajduje się na 11 miejscu, natomiast Orlęta na 14. W trzeciej kolejce ciechanowiecczanie zmierzą się z drużyną Czarnych Czarna Białostocka, a czyżewianie z Korą Korycin.

W rundzie wstępnej Pucharu Polski w weekend zagrały dwie drużyny z naszego powiatu. OSP Czyżew pokonało 2:1 drużynę Tura II Bielsk Podlaski, a KS Sokoły wygrało z Lambadą Choroszcz 2:3. Drużyna z Sokół inauguracyjny wyjazdowy mecz rundy jesiennej rozegra w sobotę, 24 sierpnia z drużyną Narwi II Choroszcz.

W sobotę na stadionie MKSu Ruch Wysokie Mazowieckie swój pierwszy mecz zagrała drużyna KS Kulesze Kościelne. Kuleszanie pokonali zespół Pioniera Brańsk 3:2. Gratulujemy dobrego początku!

Wideo ze spotkania KS Kulesze Kościelne - Pionier Brańsk