poniedziałek, 16 listopad 2020 10:46

Jak wykonać trwały manicure hybrydowy?

ARTYKUŁ SPONSOROWANY ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Manicure hybrydowy zyskał dużą popularność i stał się ważnym elementem wizerunku. Piękne paznokcie to z pewnością doskonała wizytówka. Jak więc wykonać samodzielnie trwały i piękny manicure hybrydowy? Przede wszystkim należy wyposażyć się w sprawdzone, wysokiej jakości, bezpieczne dla zdrowia kosmetyki. A takie znajdziemy w ofercie polskiej firmy Minka Nails produkującej produkty do stylizacji paznokci.

Poniżej przedstawiamy krótki instruktaż wykonania manicure hybrydowego krok po kroku.

Krok 1 - Przygotowanie płytki paznokcia

W stylizacji paznokci bardzo ważnym elementem jest odpowiednie odsunięcie skórek, nadanie odpowiedniego kształtu paznokciom, zmatowienie płytki paznokcia za pomocą bloczku polerskiego.

Krok 2 - Odtłuszczenie paznokci

Gdy już paznokcie są przygotowane do dalszej stylizacji, odtłuszczamy je za pomocą profesjonalnego cleaneru z wykorzystaniem bezpyłkowego wacika. A następnie używamy primer. Primer używamy wyłącznie na naturalną płytkę paznokcia, omijając okolice skórek.

Krok 3 - Nałożenie bazy

Kolejnym krokiem jest nałożenie bazy hybrydowej, należy pamiętać o zabezpieczeniu wolnego brzegu paznokcia oraz uważać, aby nie zalać skórek. Nałożoną na paznokcie bazę należy utwardzić w lampie UV lub LED.

Krok 4 - Kolor

Teraz czas na wybór koloru i nałożenie go na płytkę paznokcia oraz utwardzenie. Marka Minka Nails posiada Kolekcję Classic, która jest zbiorem najbardziej klasycznych i ponadczasowych kolorów najczęściej wybieranych przez kobiety. Dla pań, które są miłośniczkami natury, polecamy lakiery hybrydowe marki Minka Nails z kolekcji Owocowy Raj.

Lakier hybrydowy należy utwardzić w lampie UV lub LED. Dla uzyskania większej intensywności koloru zaleca się nałożenie dwóch warstw lakieru. Nakładając lakier, zabezpieczamy także wolny brzeg paznokcia.

Krok 5 - Top

Ostatnia warstwa potrzebna do wykończenia stylizacji to top, który również utwardzamy w lampie UV lub LED. Przy nakładaniu topu również zabezpieczamy wolny brzeg paznokcia.

Krok 6 - Cleaner i nawilżenie skórek.

Po utwardzeniu ostatniej warstwy przemywamy gotowe paznokcie Cleanerem. Zaleca się również użycie oliwki na skórki.

Wszystkie potrzebne produkty do wykonania manicure hybrydowego znajdziecie na stronie www.kosmetykiminka.pl. Stosowanie sprawdzonych, wysokiej jakości produktów to nie tylko gwarancja pięknej stylizacji, ale również bezpieczeństwo dla zdrowia. Firma Minka Nails posiada w swojej ofercie dwie piękne kolekcje lakierów hybrydowych — Kolekcję Classic i Kolekcję Owocowy Raj. W sumie 20 niepowtarzalnych i modnych odcieni, spośród których każda miłośniczka hybryd znajdzie kolor dopasowany do siebie.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY