Treść ogłoszenia

Opis ogłoszenia: Dla naszego Klienta, wiodącego producenta w branży spożywczej zatrudnimy magazyniera z uprawnieniami na wózki widłowe.

Miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:
- Obsługa wózka widłowego
- Prace magazynowe
- Przewóz i rozładunek surowców i materiałów
- Wydawanie surowców i materiałów do produkcji
- Odbiór gotowych towarów z produkcji
- Załadunek i rozładunek wyrobów gotowych

Czego oczekujemy?
- Dyspozycyjności (praca w systemie 3-zmianowym)
- Książeczki sanitarno-epidemiologicznej lub chęci jej szybkiego wyrobienia
- Umiejętności pracy w grupie
- Uprawnień na wózek widłowy potwierdzonych przez UDT
- Mile widziane doświadczenie

Co oferujemy?
- Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne zarobki
- Umowę o pracę lub umowę zlecenie
- Pracę w zgranym zespole
- Możliwość zdobycia doświadczenia
- Możliwość przyuczenia w początkowym etapie zatrudnienia
- Możliwość korzystania z karty Multisport lub grupowego ubezpieczenia
- Darmowy transport

CV na adres sylwia.lupinska@workservice.pl

Kontakt

Telefon: 508000811
E-mail: sylwia.lupinska@workservice.pl
Miejscowość: Białystok
nopic