Treść ogłoszenia

Opis ogłoszenia: Na sprzedaż budynek usługowo -gastronomiczny oddany do użytku 2013r., z miejscami noclegowymi o łącznej powierzchni użytkowej 518,85m. Oficjalne otwarcie w maju 2013r. Działalność funkcjonująca.

Forma obiektu została dostosowana do charakteru regionalnej karczmy o wielofunkcyjnej strukturze restauracji i obiektu konferencyjnego z miejscami noclegowymi. Inwestycja ta, to budynek dwukondygnacyjny częściowo podpiwniczony. Został on wykonany z naturalnych materiałów, drewna - bal drewniany 35cm, kamienna elewacja ściany. Budynek w części parterowej jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Do wejścia głównego prowadzi pochylnia dla osób niepełnosprawnych.

Piwnica: 6 pomieszczeń wymurowane do dowolnej adaptacji
Parter: sala bankietowa (wyposażenie stoły i krzesła drewniane), zaplecze gastronomiczne z wyposażeniem, rozdzielnia kelnerska, 4 magazyny.
Wyposażenie zaplecza: kostkarka na lód, 2 chłodnie, 4 lodówki, zmywarka gastronomiczna, piec konwekcyjno-parowy, szafa przelotowa, obie
Cena: 4 000 000.00 PLN

Kontakt

Telefon: 604113314
E-mail: kancelariaherman@gmail.com
Miejscowość: Wysokie Mazowieckie
Karczma/restauracja z sala bankietowa i pokojamiKarczma/restauracja z sala bankietowa i pokojamiKarczma/restauracja z sala bankietowa i pokojamiKarczma/restauracja z sala bankietowa i pokojami