Rolwit

reklama partneragd

hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Treść ogłoszenia: NZOZ "MD CARE" Sp. z o.o. w Dworakach-Staśkach zatrudni: Sekretarkę medyczną
Zakres obowiązków:
• rejestracja pacjentów ze skierowaniami oraz pacjentów komercyjnych
• odbieranie telefonów, udzielanie informacji, bądź przekazywanie rozmów do odpowiednich osób
• prowadzenie korespondencji wychodzącej i przychodzącej
• obsługa poczty elektronicznej
• sporządzanie pism
• kserowanie i skanowanie dokumentów
• wspomaganie dyrekcji w załatwianiu spraw biurowych
• obsługa systemu do elektronicznej dokumentacji medycznej
• realizacja wszelkich zadań związanych z właściwym funkcjonowaniem biura
Wymagania:
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office
• wysoki poziom kultury osobistej,
• doskonałe umiejętności organizacyjne, dokładność, skrupulatność
• empatia i miła aparycja
Oferujemy:
• zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu na podstawie umowy o pracę
• pracę w firmie działającej w stabilnej branży
• narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków

Prosimy o CV na adres mailowy.

Kontakt

Telefon: 533318834
Email: finanse@mdcare.pl
Miejscowość: Dworaki-Staśki
nopic