wsa935x100

zebrowski2

primator202108

openmed2015b

Treść ogłoszenia: Zakres obowiązków:
• Kierowanie robotami przy obiektach stacji uzdatniania wody, oczyszczalni, przepompowni
• Planowanie i kontrola prac budowlano-montażowych
• Nadzór nad jakością i terminowością prac
• Opracowywanie logistyki prac budowlanych, zamawianie towarów
• Rozliczanie budżetu powierzonej realizacji
Nasze wymagania:
• Wykształcenie techniczne
• Umiejętność kierowania zespołem oraz podejmowania decyzji
• Znajomość technicznych aspektów budowy
• Mile widziane uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi
• Mile widziane doświadczenie w kierowaniu robotami na stanowisku Kierownika Budowy lub Robót
• Mile widziana znajomość programów graficznych
• Odpowiedzialność, zaangażowanie
• Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
• Pracę w młodym i dynamicznym zespole
• Narzędzia niezbędne do pracy
• Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz wiedzy
Kontakt 697 678 810

Kontakt

Telefon: 697678810
Email: biuro@aca-automatyka.pl
Miejscowość: Czyżew
Inżynier Sanitarny/Budowlany