Treść ogłoszenia

Opis ogłoszenia: Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego młodego Chrześcijanina. Z tego względu warto tego dnia podzielić się z nim słowami otuchy, życzeń bądź błogosławieństwa, które wzmocnią go w dalszej wędrówce przez życie.
Kryształ 3D z przestrzennym grawerunkiem hostii i kielicha możesz uzupełnić o dowolną dedykację. To czyni z niego świetną pamiątkę, która z pewnością wyróżni się wśród innych upominków jakie dziecko otrzyma w dniu jego Pierwszej Komunii Świętej. Twoje słowa uwiecznione w statuetce będą mu wsparciem w jego wzroście jako Dziecka Bożego.

Jak zamówić personalizowany kryształ 3D?
Kryształ 3D z motywem hostii i kielicha dostępny jest w naszym sklepie internetowym w cenie 159 zł (wg. cen z II kw. 2019 roku):
https://[zabronione]krysztaly3d.pl/prezent/pamiatka-pierwszej-komunii-swietej-hostia-kielich-wysoka
Inne nasze propozycje na prezent z okazji I Komunii Świętej znajdziesz tutaj: https://[zabronione]krysztaly3d.pl/pamiatki-komunijne

Prześlij nam tekst dedykacji jaki mamy
Cena: 159.00 PLN

Kontakt

Telefon: 531 447 551
E-mail: ogloszenia@krysztaly3d.pl
Kryształ 3D - Hostia i Kielich3D z Twoją dedykacjąKryształ 3D - Hostia i Kielich3D z Twoją dedykacjąKryształ 3D - Hostia i Kielich3D z Twoją dedykacjąKryształ 3D - Hostia i Kielich3D z Twoją dedykacją