Wysmaz24 900 x 200 px

Wysmaz24 900 x 200 px

snarski senat

siekierko lukasz banner

 

reklama

primator

openmed2015b

13 par z gminy Ciechanowiec wyróżnionych przez Prezydenta RP [foto]
foto: UM w Ciechanowcu

13 par z gminy Ciechanowiec wyróżnionych przez Prezydenta RP [foto]

 banner
 banner

 banner

W wyjątkowym uznaniu dla trwałości małżeńskiej i rodzinnej, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej przyznał 13 parom z Gminy Ciechanowiec "Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie". To prestiżowe odznaczenie jest przyznawane parom, które spędziły wspólnie 50 lat lub więcej.

Wyróżnione pary to mieszkańcy różnych części gminy, w tym: Teresa i Wojciech Boguccy z Ciechanowca, Jadwiga i Czesław Bojar ze Skórca, Jadwiga i Czesław Gawęda z Ciechanowca, Krystyna i Józef Godlewscy z Ciechanowca, Grażyna i Stefan Gromadzcy z Tworkowic, Nina i Jerzy Kobus z Ciechanowca, Irena i Zbigniew Kutyłowscy z Ciechanowca, Jadwiga i Józef Malinowscy z Ciechanowca, Barbara i Franciszek Mirkowicz z Kozarzy, Barbara i Józef Niemyjscy z Czaji-Wólki, Halina i Tadeusz Radziszewscy z Ciechanowca, Hanna i Stanisław Tymińscy z Ciechanowca, Danuta i Jerzy Urzędowscy z Nowodworów. Każda z par to przykład trwałego związku i poświęcenia, które wyznaczają standardy w społeczności lokalnej.

Uroczystości zaczęły się od mszy świętej w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej, a następnie przeniosły się do sali Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu. Tam, w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, odznaczenia wręczył Burmistrz Ciechanowca Eugeniusz Święcki. Listy gratulacyjne dla Jubilatów przekazał Przewodniczący Rady Miejskiej Marek Karolewski. Całość uroczystości koordynowała kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Emilia Malinowska.

Nie zabrakło również elementów artystycznych. Na scenie wystąpił Duet Sylena pod kierownictwem muzycznym Krzysztofa Koca, co dodatkowo uświetniło to wyjątkowe wydarzenie.

Dostojnym Jubilatom życzymy dalszych lat spędzonych w zgodzie i miłości, otoczonych opieką najbliższych oraz w dobrym zdrowiu.

foto: UM w Ciechanowcu

© 2010 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk