Klukowo

Transmisję na żywo Mszy św. z klukowskiego kościoła będzie można obejrzeć w niedzielę na fanpage OSP Klukowo. Początek o godzinie 11:00.
Najnowszy komunikat Urzędu Gminy Klukowo i Ośrodka Pomocy Społecznej w Klukowie.
Komunikat Wójta Gminy Klukowo Piotra Uszyńskiego.
wtorek, 10 marzec 2020 15:57

Co wpływa na efektywność pracowników?

Efektywność pracowników może wzrastać lub maleć w zależności od różnych czynników. Bardzo ważne jest, by stale monitorować poziom pracy swojego zespołu i gdy tylko wydajność spada od razu reagować. Managerowie uczą się na szkoleniach, jak podwyższać wydajność pracy swoich pracowników. Warto przyjrzeć, zapoznać się z tym, co wpływa, na efektywność…
niedziela, 15 marzec 2020 18:10

Komunikat Wójta Gminy Klukowo

Komunikat Wójta Gminy Klukowo z dnia 13 marca 2020r.
W niedzielę, 1 marca odbyła się kolejna w tym roku akcja krwiodawstwa w Wyszonkach Kościelnych. Na wszystkich krwiodawców czekał mały upominek w postaci parasola.
W najbliższą niedzielę (01.03) odbędzie się kolejna w tym roku akcja krwiodawstwa w Wyszonkach Kościelnych.
14 lutego w sali OSP w Kuczynie odbyło się spotkanie z okazji 1. rocznicy powstania klubu „Kuczynianki”.
piątek, 31 styczeń 2020 18:13

Klukowo. Zabytkowy kościół przejdzie remont

Zarząd województwa przyznał wczoraj (30.01) 3 mln zł dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na jedenaście projektów, zgłoszonych w ramach Lokalnych Grup Działania. Projekty warte są 4,2 mln zł.
W dniu dzisiejszym (29.01) Wójt Gminy Klukowo Piotr Uszyński oraz Sławomir Wiśniewski – właściciel firmy Aldo Technika Grzewcza Sławomir Wiśniewski - podpisali umowę na realizację zadania pn. „Termomodernizacja budynku Urzędu Gminy w Klukowie”.
24 stycznia Gminny Ośrodek Kultury w Klukowie zapełnił się postaciami z zaczarowanego lasu Smerfów. Tego dnia odbył się doroczny Bal Karnawałowy dla dzieci. Tematem przewodnim były oczywiście Smerfy.
W niedzielę 19 stycznia sala Gminnego Ośrodka Kultury wypełniła się do ostatniego miejsca. Goszczono kolędników z powiatu wysokomazowieckiego na XVI Prezentacjach Zespołów Kolędniczych.