Wysmaz24 900 x 200 px

Wysmaz24 900 x 200 px

snarski senat

siekierko lukasz banner

 

reklama

primator

openmed2015b

Kukurydza

WysMaz24 1135 x 150 px

Klukowo

"Ocalić od zapomnienia": Tradycje i smaki wg KGW Błoniewianki [foto]

"Ocalić od zapomnienia": Tradycje i smaki wg KGW Błoniewianki [foto]

W ostatnią niedzielę świetlica wiejska w miejscowości Wyszonki Błonie stała się areną prezentacji lokalnych tradycji i smaków. Inicjatywa pod nazwą "Ocalić od zapomnienia" została zrealizowana przez Koło Gospodyń Wiejskich "Błoniewianki" i finansowana była ze środków Województwa Podlaskiego.

Klukowo: Ochotnicza Straż Pożarna świętowała 100-lecie istnienia [foto]

16 września 2023 roku, Ochotnicza Straż Pożarna w Klukowie świętowała setną rocznicę swojego istnienia. Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 11:00 Mszą Świętą w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. W trakcie liturgii poświęcono nowy sztandar jednostki, który będzie od tej pory towarzyszył strażakom w ich służbie.

Klukowo: 100-lecie OSP i nowy sprzęt – jubileuszowe uroczystości już w sobotę

Ochotnicza Straż Pożarna w Klukowie ma powody do świętowania. W najbliższą sobotę (16.09.2023r.), jednostka ta będzie obchodziła jubileusz 100-lecia swojego istnienia. Uroczystości zainauguruje Msza Święta o godzinie 11:00, a następnie przeniosą się na plac za Urzędem Gminy w Klukowie.

Klukowo: Zakończono remont drogi gminnej Kuczyn – Gródek [foto]

Zakończył się remont drogi gminnej Kuczyn – Gródek wraz z placem manewrowym przed szkołą podstawową. Prace trwały od czerwca do września 2023 roku i zostały wykonane przez Przedsiębiorstwo Budowy Dróg „BITUM” z Zambrowa.

Festyn w Wyszonkach Kościelnych: Dzień pełen atrakcji i muzyki [wideo/foto]

10 września 2023 roku Wyszonkach Kościelnych odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany przez Parafię pw. Narodzenia NMP. Wydarzenie zaoferowało całą gamę atrakcji, począwszy od wyjątkowych pokazów magii, przez zawody sportowe, aż po koncerty zespołów, które grały do białego rana.

Wielka feta z OSP Klukowo: Nowy wóz ratowniczo-gaśniczy w centrum uwagi [wideo/foto]

Wielkie świętowanie w Klukowie odbyło się w piątek, 8 września. Na placu przy remizie OSP Klukowo licznie przybyli mieszkańcy gminy i goście uczestniczyli w oficjalnej prezentacji nowego wozu ratowniczo-gaśniczego. To nie była jednak jedyna atrakcja wieczoru.

Klukowo świętuje: Nowy wóz dla OSP w przededniu 100-lecia jednostki

Ochotnicza Straż Pożarna w Klukowie odebrała nowy średni wóz ratowniczo-gaśniczy na podwoziu Renault D16 z zabudową Wawrzaszek - Inżynieria Samochodów Specjalnych.

Magia, muzyka i mnóstwo zabawy: Festyn w Wyszonkach Kościelnych

W niedzielę, 10 września, w Wyszonkach Kościelnych odbędzie się festyn rodzinny. Organizatorem wydarzenia jest Parafia pw. Narodzenia NMP.

Planowane prace bitumiczne: Omijaj odcinek Gródek – Lubowicz Wielki

W związku z planowanymi pracami bitumicznymi, droga powiatowa Nr 2070B odcinek Gródek – Lubowicz Wielki oraz Nr 2090B Lubowicz Wielki – Kostry Podsędkowięta – Wyszonki Wypychy zostaną częściowo zamknięte. Zawieszenie ruchu będzie miało miejsce od 06.09.2023 r. do 07.09.2023 r., w godzinach 8.00 – 17.00.

© 2010 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk