Szepietowo

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie poinformował o odwołaniu tegorocznej edycji Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie.
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Białymstoku informuje, iż rozstrzygnięta została X edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci ,,Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz”. Za najaktywniejszy udział w konkursie wyróżnienie otrzymała Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Sokołach, a III miejsce wśród klas IV-VIII zajęła…
Wysokomazowieccy policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy mercedesa, który przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym. Mężczyzna jechał o 56 km/h za szybko.
Komunikat Burmistrza Szepietowa w sprawie ponownego otwarcia oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych z terenu gminy Szepietowo.
W sobotę (02.05), po przerwie spowodowanej sytuacją epidemiczną na terenie kraju, działalność wznawia targowisko miejskie „Mój Rynek” w Szepietowie.
W poniedziałek (27.04) wojewoda podlaski wydał decyzję o ustaleniu lokalizacji linii kolejowej na odcinku Szepietowo - Łapy. To piąta decyzja, dotycząca prac na linii kolejowej E75 Czyżew - Białystok - fragmentu międzynarodowej trasy Rail Baltica.
niedziela, 26 kwiecień 2020 11:03

Szepietowo. Młody policjant zginął na służbie

W dniu dzisiejszym (26.04) doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Śmierć na miejscu poniósł st. post. Damian Kryński z Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem.
Do godziny 10:00 (14.04) potwierdzono 8 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podlaskim. Wśród zarażonych są 3 osoby z gminy Szepietowo.
poniedziałek, 06 kwiecień 2020 19:19

Szepietowo. Stan wodomierza podaj przez telefon

W związku z zapobieganiem rozprzestrzeniania się koronawirusa, aby ograniczyć kontakt z klientem, Zakład Wodociągów Kanalizacji i Oczyszczania w Szepietowie prosi o podanie stanu wodomierza telefonicznie do dnia 16.04.2020 r.
Informacja Dyrektora PODR w Szepietowie Wojciecha Mojkowskiego o odwołaniu Wiosennych Targów Ogrodniczych, Targów Pszczelarskich i Podlaskich Targów Budownictwa Wiejskiego.
W piątek (13.03) około godziny 20:00 doszło do potrącenia pieszych w okolicach miejscowości Dąbrowa-Zabłotne w gminie Szepietowo.
Urząd Miejski w Szepietowie zwrócił się z apelem do mieszkańców miasta i gminy o ograniczenie wizyt w placówce.