wmjsr022024

Mięsny Zakątek

reklama

primator

openmed2015b

Szepietowo

Uroczystości pamięci Żołnierzy Wyklętych w Dąbrowie-Moczydłach [foto]

W gminie Szepietowo uroczystości związane z Narodowym Dniem Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” miały miejsce przy pomniku w miejscowości Dąbrowa-Moczydły, który poświęcony jest Żołnierzom Niezłomnym. To właśnie tutaj, 30 kwietnia 1945 roku, doszło do jednej z największych bitew partyzanckich tego okresu z oddziałami NKWD i żołnierzami Armii Czerwonej.

Szepietowo: Śmiertelny wypadek na ulicy Mazowieckiej. Potrącenie rowerzystki [foto]

Dzisiaj (28.02.2024r.) doszło do śmiertelnego w skutkach wypadku na ulicy Mazowieckiej w Szepietowie. Nie żyje 66-letnia kobieta.

Gminne Obchody Narodowego Dnia Żołnierzy Niezłomnych w Dąbrowie-Moczydłach

Burmistrz Szepietowa, 15. Batalion Lekkiej Piechoty stacjonujący w Dąbrowie-Moczydłach oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Dąbrowie-Moczydłach serdecznie zapraszają mieszkańców oraz wszystkich zainteresowanych na Gminne Obchody Narodowego Dnia Żołnierzy Niezłomnych. Uroczystości zaplanowane są na 1 marca 2024 roku i rozpoczną się o godzinie 8:30 przy pomniku Ofiar Bitwy pod Dąbrową-Moczydłami.

Tadeusz Kruszewski nowym Dyrektorem Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie

Z dniem 26 lutego Tadeusz Kruszewski, decyzją Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Czesława Siekierskiego, został powołany na stanowisko Dyrektora Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie. Nominację nowemu dyrektorowi wręczył sekretarz stanu Stefan Krajewski Wiceminister Rolnictwa.

Wojciech Mojkowski nie jest już Dyrektorem PODR w Szepietowie

Wojciech Mojkowski z dniem 26 lutego 2024 roku przestaje być Dyrektorem Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie.

Szepietowo gościło „Balladę Kyczyjewską”: Spotkanie z reżyserem [foto]

W dniu 23 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Szepietowie odbyło się wyjątkowe wydarzenie kulturalne, które zgromadziło mieszkańców oraz uczniów szkół z terenu gminy. Centralnym punktem spotkania była projekcja filmu „Ballada Kyczyjewska” oraz spotkanie z jego reżyserem, Piotrem Krzysztofem Kamińskim. Wydarzenie to nie tylko pozwoliło zgłębić tematykę współczesnych konfliktów, ale także stało się okazją do bezpośredniej rozmowy z twórcą dzieła.

Szepietowskie przedszkolaki wyruszyły na sawannę – nietypowe obchody Dnia Babci i Dziadka [foto]

W Niepublicznym Przedszkolu im. Kubusia Puchatka w Szepietowie mimo zimowej aury za oknami, przedszkolaki przygotowały niezwykle ciepłe przyjęcie dla swoich Babć i Dziadków. Z okazji Dnia Babci i Dziadka, choć świętowane z miesięcznym opóźnieniem, dzieci zaprosiły swoich gości na gorącą sawannę, gdzie zagościła bajeczna opowieść o Lewie, królu tej pięknej krainy.

"Ballada Kyczyjewska" w Szepietowie - film, rozmowa, recital

Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie serdecznie zaprasza wszystkich miłośników kina na niezwykłe wydarzenie kulturalne, które odbędzie się 23 lutego 2024 roku o godzinie 10:00 w Sali Widowiskowej GOK. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Szepietowo: Bałwan, księżniczki i magia lodu. Niezapomniany Bal Karnawałowy [foto]

Karnawał to czas radosnego świętowania, a w Niepublicznym Przedszkolu im. Kubusia Puchatka w Szepietowie zakończył się on wydarzeniem wyjętym niczym z najpiękniejszych bajek. Bal karnawałowy, zainspirowany uwielbianym przez dzieci filmem "Kraina Lodu", przemienił przedszkole w magiczne miejsce, gdzie radość i dziecięca fantazja nie znały granic.

Melodie miłości na koncercie walentynkowym w Szepietowie [foto]

W Szepietowie odbył się koncert walentynkowy zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury. Impreza, która miała miejsce 11 lutego 2024 roku, zgromadziła liczne grono mieszkańców, którzy chcieli celebrować atmosferę zbliżających się Walentynek. 

© 2010 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk