Wysmaz24 900 x 200 px

Wysmaz24 900 x 200 px

snarski senat

siekierko lukasz banner

 

reklama

primator

openmed2015b

Szepietowo

Dąbrówka Kościelna: Obchody Dnia Patrona w obiektywie – kto się pojawił?

28 września w Szkole Podstawowej im. Polskiej Organizacji Wojskowej w Dąbrówce Kościelnej odbyły się uroczystości związane z obchodami Dnia Patrona. Wydarzenie to jest jednym z najważniejszych w kalendarzu szkolnym i zgromadziło szerokie grono uczestników, w tym społeczność uczniowską, nauczycieli i rodziców.

Sukcesy kulturysty z Szepietowa: Krystian Płoński Mistrzem Polski [foto]

Sukcesy kulturysty z Szepietowa: Krystian Płoński Mistrzem Polski [foto]

Krystian Płoński, 23-letni utalentowany kulturysta z Szepietowa, zdobywa kolejne triumfy w swojej karierze sportowej. W tym roku Krystian zrobił furorę na trzech prestiżowych zawodach kulturystycznych, zdobywając miejsca na podium.

Szepietowo: Chcesz pomóc? Oddaj pluszaka w Gminnym Ośrodku Kultury

ZPiT Podlasie Gminnego Ośrodka Kultury w Szepietowie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie we współpracy z Fundacją Naszpikowani i Ośrodkiem Mój kolorowy Autentyzm zainicjowali akcję charytatywną, której celem jest zbiórka pluszaków. Mieszkańcy mogą dostarczyć zabawki zarówno nowe, jak i używane do najbliższego poniedziałku, 25 września.

Jak zaadaptować poddasze nieużytkowe?

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

OSP Dąbrowa Moczydły: GBA MAN na sprzedaż – 2002 rok i niski przebieg

OSP Dąbrowa Moczydły wystawiła na sprzedaż swój samochód strażacki. Jest to średni samochód gaśniczy marki MAN z 2002 roku, oferowany w cenie 250 000 zł.

Spotkanie z literaturą w Szepietowie: Seniorzy i "Nad Niemnem" [foto]

Biblioteka w Szepietowie włączyła się do 12. edycji Narodowego Czytania. Z zaproszenia skorzystali seniorzy z gminy.

Tak tańczyło Szepietowo! Dyskoteka retro zakończyła sezon [foto]

W Szepietowie zabrzmiały hity z lat 80-tych. Retro Potańcówka, zorganizowana przez Gminny Ośrodek Kultury, oficjalnie zakończyła sezon wakacyjny. Wydarzenie miało miejsce 17 września i zgromadziło licznych mieszkańców, pragnących na chwilę przenieść się w kolorowy świat lat 80-tych.

84. rocznica agresji sowieckiej upamiętniona w Dąbrowie-Moczydłach [foto]

17 września 2023 roku w Dąbrowie-Moczydłach odbyły się uroczystości upamiętniające 84. rocznicę agresji sowieckiej na Polskę. Wydarzenie zorganizowane przez burmistrza Szepietowa zgromadziło mieszkańców i gości.

Dąbrówka Kościelna: Zamiast 40, było 114 km/h! 30-latek stracił prawko i 2,5 tys. zł.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy mazdy, który w obszarze zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość powyżej 50 kilometrów na godzinę. 30-latek został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych, a na jego konto trafiło 15 punktów. Miejsce kontroli było wielokrotnie wskazywane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Szepietowo: Ciężarowe Iveco przewrócone na bok – policja wyjaśnia okoliczności [foto]

Kierujący ciężarowym Iveco 56-letni mężczyzna najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego ciężarówka przewróciła się na bok. Do zdarzenia doszło dziś w okolicach miejscowości Wojny Izdebnik, gmina Szepietowo.

© 2010 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk