Czyżew

Biuro Wojewody Podlaskiego przesłało najnowszy (08.08, godzina 10:00) komunikat dotyczący zarażeń koronawirusem w województwie podlaskim.
sobota, 08 sierpień 2020 11:01

"Letnie Kino Nadziei" w Czyżewie [foto]

W czwartek (06.08) nad czyżewskim zalewem można było obejrzeć film „Mia i biały lew” opowiadający o przyjaźni dziewczynki i białego lwa.
Okres wakacyjny i ciepła aura sprzyjają rodzinnemu spędzaniu czasu wolnego. Do wspólnych zabaw i spacerów zaprasza odnowiony plac zabaw przy Urzędzie Miejskim w Czyżewie. Dzięki ostatnim zakupom oraz gruntownemu remontowi zmienił swój wygląd.
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o jednym nowym przypadku zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonym pozytywnym wynikiem testu laboratoryjnego.
1255 zł na leczenie Michasia zebrano podczas charytatywnych zajęć zumby w Jabłoni Kościelnej.
czwartek, 06 sierpień 2020 19:34

ZUS: Rekord w liczbie założonych profili na PUE

Założenie profilu na Platformie Usług Elektronicznych (PUE ZUS) jest niezbędne do tego, aby skorzystać z Bonu turystycznego. Tylko w ciągu jednego dnia na PUE zarejestrowało się 100 tys. nowych użytkowników. To absolutny rekord. Łącznie na PUE ma swój profil już ok. 5 mln osób.
Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień 6 sierpnia 2020 r.
Biuro Wojewody Podlaskiego przesłało najnowszy (06.08, godzina 10:00) komunikat dotyczący zarażeń koronawirusem w województwie podlaskim.
Już pond 300 bel dostarczyli rolnicy w ramach akcji #belachallenge. Za każdą tonę słomy konto na leczenie 9-miesięcznego Michasia wzbogaci się o 100 zł. Według organizatorów, tylko w dniu dzisiejszym udało się zebrać kwotę około 10 tys. zł.
Krew to "towar", którego nie da się wyprodukować. Obecne czasy pandemii spowodowały, że jest jej coraz mniej w bankach krwi.
Mł. bryg. Sebastian Zdanowicz zastąpił nadbryg. Jarosława Wendta na stanowisku Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.
Biuro Wojewody Podlaskiego przesłało najnowszy (05.08, godzina 10:00) komunikat dotyczący zarażeń koronawirusem w województwie podlaskim.