Wysmaz24 900 x 200 px

Wysmaz24 900 x 200 px

snarski senat

siekierko lukasz banner

 

reklama

primator

openmed2015b

Radomir

WysMaz24 1135 x 150 px

Ciechanowiec

Ciechanowiec: Kto zdobędzie tytuł Najtwardszego Strażaka? Fire Challenge 2023

Ciechanowiec: Kto zdobędzie tytuł Najtwardszego Strażaka? Fire Challenge 2023

W sobotę, 28 października 2023 roku w Ciechanowcu odbędą się zawody sportowe Fire Challenge Ciechanowiec 2023 o tytuł "Najtwardszego Strażaka". Wydarzenie organizowane jest przez zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Ciechanowcu oraz członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Ciechanowcu. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal WysokoMazowiecki24.pl.

Ciechanowiec: Konferencja „Być kobietą. Kobiety Podlasia i Mazowsza do 1918 r.”

Ciechanowiec: Konferencja „Być kobietą. Kobiety Podlasia i Mazowsza do 1918 r.”

Muzeum Rolnictwa im. Ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu zaprasza na konferencję pt. „Być kobietą. Kobiety Podlasia i Mazowsza do 1918 r.”. która odbędzie się w dniach 5-6 października 2023 r. w siedzibie muzeum.

Ciechanowiec: Bezpłatne wejście dla osób 60+ do Muzeum Rolnictwa

W najbliższy weekend, od piątku 29 września do niedzieli 1 października, Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu otworzy swoje podwoje dla wszystkich osób w wieku 60 lat i więcej. Inicjatywa wpisuje się w ramy ogólnopolskiej akcji „Weekend seniora z kulturą”, zainicjowanej przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Ciechanowiec: Tłumy na polu! Kopanie ziemniaków i kiszenie kapusty w Muzeum Rolnictwa

Ciechanowiec: Tłumy na polu! Kopanie ziemniaków i kiszenie kapusty w Muzeum Rolnictwa [wideo/foto]

W niedzielę, 24 września, w Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu odbył się rodzinny festyn "Jesień w polu i zagrodzie". Wydarzenie przyciągnęło liczne grono odwiedzających, którzy mieli okazję poznać tradycje i kulturę regionu.

JUŻ W NIEDZIELĘ! Festyn"Jesień w polu i zagrodzie" w Ciechanowcu

Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu zaprasza na jesienne wydarzenie folklorystyczne "Jesień w polu i zagrodzie", które odbędzie się 24 września 2023 roku. Impreza zorganizowana jest w celu promowania tradycji i kultury regionu.

Chyba w Ciechanowcu! Zaproszenie na wieczór pełen humoru i satyry

6 października w Ciechanowcu odbędzie się wydarzenie, które z pewnością przyciągnie miłośników dobrego humoru i błyskotliwej satyry. Wrocławski Kabaret Chyba przyjedzie, aby dostarczyć publiczności wieczór pełen śmiechu i niezapomnianych wrażeń.

Ciechanowiec: Happening czytelniczy na rynku z udziałem uczennic [foto]

21 września na rynku w Ciechanowcu miała miejsce nietypowa inicjatywa. Uczniowie Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika zorganizowali happening pod hasłem „Pokaż, że czytasz”. Akcja miała na celu promowanie czytelnictwa wśród mieszkańców miasta i okolic.

Ciechanowiec: Kolejny wypadek z łosiem! Dwoje dzieci w szpitalu [foto]

W czwartek (21.09.2023r.) w okolicach Ciechanowca doszło do kolejnego groźnego wypadku z udziałem łosia. Cztery osoby, w tym dwójka dzieci, trafiło do szpitala.

Ciechanowiec: Odeszła Natallia Razumeika, wieloletnia nauczycielka ZSOiZ

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu poinformował o śmierci Natallii Razumeiki, wieloletniej nauczycielki i wychowawczyni wielu pokoleń młodzieży. Pani Natallia była cenioną pedagog, nauczycielką języka angielskiego.

Ciechanowiec: Pierwsze zajęcia gimnastyki artystycznej dla dzieci już za nami [foto]

W Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu ruszyły zajęcia gimnastyki artystycznej skierowane do dzieci w wieku od 4 do 11 lat. Pierwsze zajęcia w tym roku szkolnym odbyły się dzisiaj, 20 września 2023 r.

© 2010 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk