Ciechanowiec

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dziś rano w gminie Ciechanowiec. Jedna osoba trafiła do szpitala.
W sobotę, 18 stycznia odbyła się studniówka tegorocznych maturzystów z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu.
Instruktorzy i zawodnicy Polskiej Federacji Sztuk Walki Budokai uczestniczyli w dwudniowym Seminarium Szkoleniowym w Ciechanowcu i Bogutach. Przedsięwzięcie poświęcone było wyższym kata Kyokushin Karate (Tensho, Seienchin) oraz formom Kobudo, czyli posługiwania się tradycyjną bronią Tonfa i Bo, tzn. kij.
17 stycznia Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu i Parafia pw. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu zorganizowały po raz piąty Ciechanowiecki Przegląd Kolęd i Pastorałek, w którym mogli wziąć udział wszyscy mieszkańcy Gminy Ciechanowiec i gmin należących do Dekanatu Ciechanowieckiego.
poniedziałek, 20 styczeń 2020 19:15

Ferie w Ciechanowcu [program]

Zajęcia i warsztaty, projekcje filmów, treningi z Unią Ciechanowiec - zobacz co przygotowano na ferie w Ciechanowcu.
piątek, 17 styczeń 2020 20:14

Ferie z biblioteką w Ciechanowcu

Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu zaprasza na ferie dzieci w wieku od 7 do 12 lat.
Policjanci z Posterunku Policji w Czyżewie zatrzymali 41-latka poszukiwanego listem gończym przez sąd. Mężczyzna miał do odbycia karę roku pozbawienia wolności w związku z kradzieżami.
9 stycznia 2020 r. na terenie Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu został przeprowadzony egzamin kończący II edycję programu Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych z przedmiotu Edukacja Wojskowa w ramach programu Ministerstwa Obrony Narodowej.
14 stycznia odbyło się oficjalne otwarcie ulicy Wspólnej w Ciechanowcu. Mieszkańcy otrzymali długo wyczekiwaną ulicę. Prace rozpoczęły się pod koniec wakacji, a zakończyły w połowie grudnia. Gościem honorowym uroczystości był Wojewoda Podlaski, który wraz z przedstawicielami samorządu powiatowego, gminnego, wykonawcą robót i mieszkańcami dokonał symbolicznego przecięcia wstęgi.
środa, 15 styczeń 2020 10:45

IV Koncert Noworoczny w Ciechanowcu [foto]

W niedzielę 12 stycznia w Kościele pw. Trójcy Przenajświętszej odbył się IV Koncert Noworoczny, w trakcie którego można było usłyszeć tradycyjne kolędy i pastorałki oraz piosenki o tematyce świątecznej. W koncercie udział wzięło ponad 100 lokalnych artystów, którzy zaprezentowali przed licznie zgromadzoną publicznością tradycyjne kolędy: „Przybieżeli do Betlejem”, „Gdy się…
W rozegranym kilka dni temu w Łomży III Turnieju Szachowym z cyklu XXI Edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej o Puchar Prezydenta Miasta Łomży wzięło udział 73 zawodników z 26 szkół i przedszkoli, w tym 8 zawodników i zawodniczek ze Szkoły Podstawowej w Ciechanowcu oraz 1 zawodniczka ZSOiZ w Ciechanowcu.
Wysokomazowieccy policjanci kontynuują spotkania z młodymi ludźmi. Rozmawiają z nimi o bezpieczeństwie podczas zimowego wypoczynku.