Ciechanowiec

Tysiąc maseczek z suwalskiego aresztu i 2 tysiące z białostockiego zakładu karnego trafiło do gminy Ciechanowiec. Elementy ochronne uszyli więźniowie w ramach akcji #ResortSprawiedliwościPomaga.
STOMADICA Edyta Godlewska rozszerza ofertę usług stomatologicznych. Gabinet znajduje się w Ciechanowcu, przy ulicy Świerkowej 38.
Do groźnego wypadku doszło dzisiaj (01.06) nad ranem w okolicach Ciechanowca. Z lasu, wprost pod nadjeżdżającego volkswagena, wybiegł łoś. Poszkodowanego kierowcę zabrano do szpitala. Zwierzę zginęło na miejscu.
W niedzielę, 31 maja odbyły się I Internetowe Mistrzostwa Ciechanowca w Szachach. Turniej rozegrany został na chess.com.
Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Artystycznych „Harmonia” zaprasza mieszkańców dekanatu ciechanowieckiego oraz gminy Ciechanowiec do udziału w wydarzeniach, które są organizowane w ramach projektu „Ciechanowiec dla Jana Pawła II”.
Wczoraj policjanci z Posterunku Policji w Czyżewie ustalili podejrzanego o kradzież roweru. Jednoślad został skradziony tego samego dnia z parkingu jednego ze sklepów w Ciechanowcu. "Nowym właścicielem" jednośladu okazał się mieszkaniec Ciechanowca. Odzyskany przez funkcjonariuszy rower został przekazany właścicielce.
Stypendia w wysokości od 300 do 500 złotych, przez okres dwóch lat, otrzymywać będzie 30 najzdolniejszych uczniów z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu.
W niedzielę, 31 maja odbędą się I Internetowe Mistrzostwa Ciechanowca w Szachach. Turniej rozegrany zostanie na chess.com, a wystartować w nim może każdy zainteresowany.
Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno - Artystycznych „Harmonia” w Ciechanowcu przygotowuje wystawę o spotkaniach mieszkańców dekanatu ciechanowieckiego z Janem Pawłem II.
W Zespole Szkól Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu w wakacje powstanie nowoczesna pracownia grafiki komputerowej i informatyki. Inwestycja realizowana jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego, Priorytet III Kompetencje i kwalifikacja, Działanie  3.1 Kształcenie i edukacja - projekt„Wysoka jakość edukacji kluczem do kariery”.
Gmina Ciechanowiec oraz Stowarzyszenie Rodzina ogłosiła konkurs na projekt muralu, który zostanie zrealizowany na ścianie budynku na terenie Ciechanowca (ciąg pieszy nad zalewem od ulicy Stadion do wjazdu na wyspę).
Od 12 maja Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu jest częściowo otwarte dla zwiedzających. Najbliższy weekend zapowiada się ciepły i słoneczny. Jeśli nie macie jeszcze żadnych planów lub też szukacie pomysłu jak fajnie spędzić czas to zachęcamy do wizyty w ciechanowieckim skansenie.