Wysokie Mazowieckie

W najbliższy piątek, o godzinie 20:00 w Wysokiem Mazowieckiem rozpocznie się jedna z najbardziej widowiskowych imprez motoryzacyjno-kaskaderskich - pokaz Extreme Cascaders Team 2019.
Wysokomazowieccy policjanci odnaleźli w lesie zaginioną 57-latkę. Kobieta była osłabiona i zdezorientowana. Dzięki sprawnej interwencji policjantów zdarzenie miało szczęśliwy finał. Zaginiona została bezpiecznie przekazana zespołowi ratownictwa medycznego.
Dziekan Wysokomazowiecki Ksiądz Prałat Ryszard Niwiński wraz z Burmistrzem Miasta Wysokie Mazowieckie zapraszają na koncert "Muzyczne Krajobrazy Polski Wojciech Kilar".
Ciechanowiec, Czyżew, Nowe Piekuty i Wysokie Mazowieckie otrzymały dofinansowanie na budowę i modernizację dróg dojazdowych do gruntów rolnych. W poniedziałek 17 czerwca br. marszałek Artur Kosicki wicemarszałek Marek Olbryś, członkowie zarządu Wiesława Burnos i Marek Malinowski, a także radni wojewódzcy Paweł Wnukowski i Sebastian Łukaszewicz wręczyli burmistrzom i wójtom gmin…
Miejski Ośrodek Kultury oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem zapraszają dzieci i młodzież do udziału w zajęciach organizowanych w wakacje.
Zwycięstwami zakończyły ligowe mecze drużyny Unii Ciechanowiec, Orląt Czyżew i KS Sokoły. Pokonani z boiska schodzili zawodnicy MKSu Ruch Wysokie Mazowieckie i Sparty 1951 Szepietowo.
Burze, grad, ulewny deszcz i silny wiatr - synoptycy IMGW-PIB wydali dzisiaj rano ostrzeżenie drugiego stopnia m.in. dla powiatu wysokomazowieckiego. 
W czerwcu Trenerzy Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate, w ramach działań szkoleniowych Polskiej Federacji Instytut Budokai Karate, przeprowadzili seminarium szkoleniowe w Białej Podlaskiej. Było to pierwsze i na pewno nie ostatnie, tak duże wydarzenie zorganizowane przez klub z Sensei Wojciechem Paszkowskim na czele.
Znamy najlepszego podlaskiego policjanta ruchu drogowego 2019 roku. Finał wojewódzki XXXII edycji konkursu „Policjant ruchu drogowego” wygrał funkcjonariusz z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. Drugie miejsce zajął sierżant sztabowy Michał Michalski z Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem.
Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Wysokiem Mazowieckiem zapraszają na spotkanie Saloniku Literackiego.
W niedzielne popołudnie, 2 czerwca 2019r. odbył się VII festyn sportowo-rekreacyjny i piknik rolniczy "Powitanie Lata u Ossolińskich". Wzięły w nim udział liczne zespoły i instytucje z powiatu wysokomazowieckiego.
Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień 13 czerwca 2019 r.