Wysmaz24 900 x 200 px

Wysmaz24 900 x 200 px

snarski senat

siekierko lukasz banner

 

reklama

primator

openmed2015b

Wysokie Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie: Jubileusz i Zjazd Absolwentów ZSZ - dzień pełen emocji [wideo/foto]

30 września 2023 roku w Wysokiem Mazowieckiem odbył się wyjątkowy jubileusz 90-lecia Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica oraz "X Zjazd Absolwentów ZSZ". Spotkanie zaczęło się o godzinie 14:00 i trwało do wieczora, kończąc się uroczystą kolacją i balem w "Dworku w Brzóskach".

Wysokie Mazowieckie. Aktualny repertuar filmów w kinie WARS [1-12.10.2023]

Wysokie Mazowieckie. Aktualny repertuar filmów w kinie WARS [1-12.10.2023]

Kino Wars w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza na najnowsze seanse.

Wysokie Mazowieckie: "Czarodziejskie imiona" i pizza – Dzień Głośnego Czytania w Przedszkolu Nr 1 [foto]

29 września 2023 roku w Przedszkolu Miejskim Nr 1 ŚWIAT MALUCHA w Wysokiem Mazowieckiem obchodzono Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Święto to zostało ogłoszone w 2001 roku z inicjatywy Polskiej Izby Książki, w nawiązaniu do zainaugurowanej przez Fundację ABCXXI kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”. Celem akcji jest promowanie głośnego czytania dzieciom, nabywanie przyjemności z czytania i słuchania, a także poczucia przynależności do społeczności czytelniczej.

Wysokie Mazowieckie: Sprzęt wart 35 000 zł trafił do OSP [foto]

W jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem pojawił się nowy sprzęt. Środki na zakup pochodziły z budżetu Sejmiku Samorządowego Województwa Podlaskiego oraz budżetu miasta. Wartość zakupów wyniosła łącznie 35 000 zł. Sprzęt, który trafił do jednostki, będzie wykorzystywany w akcjach ratowniczo-gaśniczych i ma na celu podniesienie efektywności działań jednostki.

Wysokie Mazowieckie: Monitoring pomógł w zatrzymaniu 35-letniego podpalacza, straty na 100 tys. zł

Wysokie Mazowieckie: Monitoring pomógł w ustaleniu 35-letniego podpalacza, straty na 100 tys. zł

Wysokomazowieccy kryminalni ustalili i zatrzymali 35-latka, który podpalił jeden z domów na terenie Wysokiego Mazowieckiego. Całkowitemu spaleniu uległa drewniana przybudówka, a nadpaleniu konstrukcja dachowa. Pokrzywdzona oszacowała straty na blisko 100 000 złotych. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Mężczyzna usłyszał już zarzut zniszczenia mienia. Za to przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wysokie Mazowieckie: Trudne i emocjonujące chwile dla klubu MN Boxing w Zambrowie [foto]

Klub bokserski MN Boxing z Wysokiego Mazowieckiego podsumował swoje osiągnięcia w zawodach bokserskich zorganizowanych przez Hermes Boxing w Zambrowie. Zawody odbyły się w dwóch etapach i zgromadziły wielu zawodników z różnych regionów Polski.

Wysokie Mazowieckie: 67-latek "inwestował" w Bitcoiny i stracił fortunę

80 tysięcy złotych stracił mieszkaniec powiatu wysokomazowieckiego po tym, gdy chciał inwestować w kryptowaluty. Mężczyzna padł ofiarą manipulacji ze strony przestępcy, podającego się za brokera kryptowalut. Poprzez zainstalowanie oprogramowania do zdalnej obsługi, 67-latek umożliwił zdalny dostęp do swojego urządzenia. 

17 aktualnych ofert pracy z wysokomazowieckiego PUP (28.09.2023r.)

Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień 28 września 2023 r.

MLEKOVITA Lider Rynku i Polagra 2023. Rekord zdobytych nagród na targach

Podczas tegorocznych targów POLAGRA 2023 produkty Mlekovity zostały uhonorowane Złotymi Medalami, Złotym Medalem – Wybór Konsumentów, nagrodą Grand Prix, a stoisko statuetką Złotego Akantu.

Wysokie Mazowieckie: Odkryj twórczość Eweliny Bagińskiej. Nowa wystawa w kinie WARS

Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza na wystawę malarstwa Eweliny Bagińskiej. Ekspozycja, dostępna w holu kina WARS, oferuje unikatowy wgląd w twórczość artystki, absolwentki Państwowego Liceum Plastycznego w Łomży oraz warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.

© 2010 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk