ziarnomax

Rolwit

hr studio

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Wysokie Mazowieckie

Groźny wypadek ciężarówki pod Wysokiem Mazowieckiem [foto]

Dzisiaj (19.07.2024r.) w godzinach porannych doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego w okolicach miejscowości Osipy Lepertowizna (gmina Wysokie Mazowieckie).

Strażacy czytają dzieciom: Wyjątkowe spotkanie w Wysokiem Mazowieckiem [foto]

17 lipca 2024 roku w Wysokiem Mazowieckiem odbyło się kolejne spotkanie z cyklu "Czytanie przy fontannie", organizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną. Tym razem wydarzenie przyciągnęło szczególną uwagę najmłodszych mieszkańców miasta i okolic, gdyż gośćmi specjalnymi byli strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem.

15 miesięcy na metamorfozę: Rusza przebudowa remizy w Wysokiem Mazowieckiem [foto]

18 lipca 2024 roku to ważny dzień dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem. Podpisano umowę na przebudowę i doposażenie strażnicy OSP, co znacząco poprawi warunki pracy strażaków-ochotników.

41 aktualnych ofert pracy z wysokomazowieckiego PUP (18.07.2024r.)

Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień 18 lipca 2024 r.

2 promile i motocykl: Niebezpieczna jazda w Wysokiem Mazowieckiem

Dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem zatrzymali do kontroli motocyklistę. Jak się okazało, za kierownicą jednośladu siedział nietrzeźwy 37-latek. Zgodnie z kodeksem karnym, za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

1406 wniosków o "Dobry start" w powiecie wysokomazowieckim

Wnioski o świadczenie 300 plus cały czas wpływają do ZUS-u. Blisko 34,4 tys. wniosków złożyli rodzice i opiekunowie z województwa podlaskiego. ZUS wypłacił już pierwsze świadczenia. Na konta uprawnionych w regionie trafiło niemal 81 tys. zł. W powiecie wysokomazowieckim, w okresie od 1 do 14 lipca 2024 roku, złożono 1406 wniosków o to świadczenie.

Asteriks i Priscilla zawitają do Wysokiego Mazowieckiego: Podlaskie Kino Plenerowe już 26 lipca

Wysokie Mazowieckie szykuje się na wyjątkowe filmowe wydarzenie. 26 lipca 2024 roku miasto stanie się gospodarzem Podlaskiego Kina Plenerowego, oferując mieszkańcom kinowe przeżycia pod gołym niebem.

Nieoczekiwany finał spaceru: 50-latek zatrzymany na ulicach Wysokiego Mazowieckiego

Policjant z Wysokiego Mazowieckiego wykazał się czujnością, doprowadzając do zatrzymania poszukiwanego przestępcy. Incydent miał miejsce na jednej z ulic miasta, gdzie uwagę policjanta zwróciło nietypowe zachowanie 50-letniego mężczyzny.

Seria wykroczeń mieszkańca powiatu wysokomazowieckiego - od nadmiaru pasażerów po złamanie zakazu sądowego

Policjanci z drogówki zatrzymali 27-latka, który zdecydował się na jazdę mimo obowiązujących zakazów prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mężczyzna wpadł, bo przewoził o jedną osobę za dużo w pojeździe. Teraz za złamanie zakazu sądowego grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk