wsa935x100

zebrowski2

primator202108

openmed2015b

Cennik reklam w portalu wysokomazowiecki24.pl

UWAGA! Cennik i dostępne pozycje znajdują się poniżej!

Ceny reklam podane są za 1 miesiąc (30 dni) emisji reklamy w naszym portalu. Ceny reklam wyborczych (wybory do sejmu, senatu, parlamentu, samorządowe itp) podane są za 1 tydzień wyświetlania - 7 dni.

Reklamy zlecane przez reklamodawców umieszczane są w rotatorze (na jednej pozycji reklamowej może być maksymalnie od 2 do 10 reklamodawców - reklamy zmieniają się z każdym przeładowaniem/odświeżeniem strony wysokomazowiecki24.pl) lub jako stałe (na danej pozycji wyświetla się tylko Państwa reklama na stronie głównej wysokomazowiecki24 lub na stronie głównej i wszystkich podstronach serwisu wysokomazowiecki24)

Częstotliwość wyświetlanie się Państwa reklamy w rotatorze uzależniona jest od liczby reklam umieszczonych w danej pozycji. Np. jeżeli do danej pozycji zgłosiło się dwóch reklamodawców – Państwa baner na 10 wyświetleń ukaże się 5 razy. System CMS dzieli wyświetlenia proporcjonalnie.

Do każdej formy reklamy istnieje możliwość wykupienia zamiast miesięcznej - emisji ustalonej w wybranej liczbie dni (ustalana liczba dni wyświetlania reklamy indywidualnie przez zleceniodawcę) - cena i okres ustalamy indywidualnie z klientem.

UWAGA! Redakcja wysokomazowiecki24.pl zastrzega sobie prawo odmowy publikacji bannera/reklamy bez podania przyczyny (np. reklamy stron konkurencyjnych lub tworzenia/administracji stron internetowych)

Ceny za dłuższe kampanie reklamowe (powyżej 1 miesiąca) ustalamy indywidualnie (do 40% rabatu). Skontaktuj się z nami w celu przedstawienia oferty. W przypadku stałych klientów duże rabaty.

 

Koszt artykułu sponsorowanego:

1. Umieszczamy jako ostatni artykuł w danym dniu, będzie on na pierwszej pozycji (na stronie głównej i w podkategorii) aż do dodania nowych artykułów następnego dnia – koszt 100 zł netto
2. Umieszczamy artykuł, który będzie na pierwszej pozycji (na stronie głównej i w podkategorii) przez okres 4 dni – cena 300 zł netto
3. Umieszczamy artykuł, który będzie na pierwszej pozycji (na stronie głównej i w podkategorii) przez okres 7 dni – cena 500 zł netto
4. Link z fotografią do każdego artykułu umieszczony też może być na naszych profilach w portalach społecznościowych:
- Fanpage na facebooku – 19 000 fanów (http://www.facebook.com/wysmaz)
Koszt podlinkowania artykułu w mediach społecznościowych to 100 zł netto/artykuł.

Istnieje możliwość negocjacji cen przy dłuższych niż miesięczna kampaniach reklamowych, oraz wybrania innych form i rodzajów reklam na naszym portalu. Format bannerów flash, jpg, gif, png

Oprócz powyższych typowych reklam, mamy możliwość umieszczenia także reklam o innych rozmiarach na nietypowych pozycjach, napisz do nas jaką reklamę widziałbyś u nas w portalu a przedstawimy Ci indywidualną ofertę. Jesteśmy otwarci na każdą formę współpracy i każdą formę zapłaty za reklamę (barter)

 

Zapraszamy do kontaktu:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Dostępne pozycje i cennik

w24102018bb 

 

 

Portal www.wysokomazowiecki24.pl jest własnością firmy
KaMaXmedia
NIP 722-147-46-80
REGON 200443553

 

KONTAKT W SPRAWIE REKLAMY:

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

W przypadku kampanii wyborczych do parlamentu, samorządowych itp poniższy cennik przedstawia ceny za tydzień wyświetlania materiałów wyborczych.

Pozycje reklam i ceny netto (+23% VAT)

 

 

Powyższy cennik obowiązuje od 17.04.2018 roku

Właściciel serwisu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w powyższym cenniku

 


 

© 2010 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk