Wysmaz24 900 x 200 px

Wysmaz24 900 x 200 px

snarski senat

siekierko lukasz banner

 

reklama

primator

openmed2015b

Radomir

WysMaz24 1135 x 150 px

Sokoły

Sokoły: Nowi terytorialsi złożyli przysięgę wojskową na Rynku Mickiewicza [foto]

W Sokołach na Rynku Mickiewicza odbyła się ceremonia przysięgi wojskowej żołnierzy 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Była to największa tego typu uroczystość w bieżącym roku w regionie. Przysięga zakończyła tegoroczny projekt "Wakacje z WOT", w ramach którego terytorialną służbę rozpoczęło prawie 350 mieszkańców województwa podlaskiego.

Sokoły: Największa w tym roku przysięga wojskowa terytorialsów

W najbliższą sobotę 30 września o godzinie 11:00 w Sokołach rozpocznie się, największa w tym roku, przysięga wojskowa żołnierzy 1 Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Sokoły: Umowa na rozbudowę dróg podpisana. Inwestycja warta 5,2 mln zł

Dzisiaj (28.09.2023 r.) wójt Gminy Sokoły Józef Zajkowski oraz przedstawiciel konsorcjum PB CONTRACT Sp. z o.o. Piotr Borsukiewicz podpisali umowę na przebudowę i rozbudowę dróg gminnych w gminie Sokoły. Całkowita wartość inwestycji wynosi około 5 milionów 200 tysięcy złotych i będzie współfinansowana z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

Sokoły: 103 km/h w terenie zabudowanym. 53-latek stracił prawo jazdy

Policjanci z wysokomazowieckiej drogówki zatrzymali kolejnego kierowcę, który przekroczył dopuszczalną prędkość powyżej 50 kilometrów na godzinę w obszarze zabudowanym. 56-latek stracił prawa jazdy. Mundurowi po raz kolejny apelują o ostrożną i rozważną jazdę.

Sokoły: Taniec nowoczesny dla dzieci – zapisy już ruszyły!

Sokoły: Taniec nowoczesny dla dzieci – zapisy już ruszyły!

Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Sokołach ogłasza rozpoczęcie nowego cyklu zajęć z tańca nowoczesnego. Pierwsze spotkanie w ramach Dnia Otwartego odbędzie się 5 października 2023 roku. Jest to doskonała okazja dla dzieci i młodzieży zainteresowanej tańcem, aby zapoznać się z nową formą aktywności.

Kowalewszczyzna: Uczniowie i nauczyciele w akcji "Sprzątanie świata – Polska"

Uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Kowalewszczyźnie aktywnie włączyli się w największą polską akcję ekologiczną "Sprzątanie świata – Polska". Jak podaje Dyrektor szkoły, Magda Ożarowska, inicjatywa ta jest już od wielu lat wpisana w coroczny Plan Pracy Szkoły i stanowi ważny element edukacji ekologicznej.

Sokoły: "Nad Niemnem" w interpretacji m.in. wicestarosty i lokalnych urzędników

Sokoły: "Nad Niemnem" w interpretacji m.in. wójta, wicestarosty i lokalnych urzędników

W sobotę, 17 września 2023 roku, w Wanieiwie nad Narwią odbyła się dwunasta edycja Narodowego Czytania 2023. Wydarzenie odbyło się pod patronatem honorowym Pary Prezydenckiej, a tym razem wybraną książką było "Nad Niemnem" autorstwa Elizy Orzeszkowej. Organizatorem wydarzenia było Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Sokołach.

mezyczyna-praca-na-magazynie

Stanowiska pracy w Warszawie, których nie brakuje

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Waniewo: Narodowe Czytanie z widokiem na Narew

Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Sokołach zaprasza na Narodowe Czytanie powieści "Nad Niemnem" Elizy Orzeszkowej. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 17 września 2023 roku o godz. 12.30 na wieży widokowej w Waniewie nad Narwią.

Sokoły: Wypadek na skrzyżowaniu - kierująca Toyotą i jej pasażerka w szpitalu

Dzisiaj (07.09.2023r.) w Starych Raciborach doszło do zdarzenia drogowego. Kierowca Volvo nie zastosował się do znaku STOP, zderzając się z Toyotą. Dwie osoby trafiły do szpitala.

© 2010 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk