Sokoły

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sokołach zapraszają do udziału w akcji wsparcia Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej działającej przy ich jednostce.
Do zderzenia busa z osobówką doszło dzisiaj (10.12) wieczorem na skrzyżowaniu w Krzyżewie. Jedna osoba trafiła do szpitala.
W ramach Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi zostaną zrealizowane dwa projekty, który również zakładają wsparcie w powrocie do aktywnego życia.
Centrum Kulturalno - Biblioteczne w Sokołach zaprasza na spotkanie Klubu Książki, które odbędzie się w najbliższy czwartek, 12 grudnia. Początek o godzinie 18:00.
środa, 04 grudzień 2019 15:38

Mikołajkowa noc filmowa w Sokołach

Centrum Kulturalno – Biblioteczne w Sokołach zaprasza na „Mikołajkową noc filmową”.
23 listopada 2019 roku 100 lat skończyła Pani Janina Śleszyńska z gminy Sokoły.
Drugą i ostatnią w tym roku umowę na budowę pokazowej pasieki przyszkolnej podpisali wczoraj (26 listopada) z przedstawicielami powiatu wysokomazowieckiego wicemarszałek Stanisław Derehajło oraz Członek Zarządu Województwa Podlaskiego – Wiesława Burnos. Pasieka ma stanąć przy Zespole Szkół Rolniczych im. Stefanii Karpowicz w Krzyżewie.
Centrum Kulturalno - Biblioteczne w Sokołach zaprasza na Andrzejki dla dzieci i młodzieży. Impreza odbędzie się w piątek, 29 listopada, w godzinach 16.30 - 19.30.
"Dziecięcy Koncert Patriotyczny" odbędzie się 20 listpada w Sokoach.
wtorek, 12 listopad 2019 18:02

Sokoły. Spotkanie Klubu Książki

Centrum Kulturalno - Biblioteczne w Sokołach zaprasza na spotkanie Klubu Książki, które odbędzie się w najbliższy czwartek, 14 listopada. Początek o godzinie 18:00.
sobota, 09 listopad 2019 17:06

Andrzejkowy wieczór taneczny w Sokołach

Centrum Kulturalno - Biblioteczne w Sokołach zaprasza na "Andrzejkowy wieczór taneczny", który odbędzie się w czwartek, 28 listopada.
piątek, 08 listopad 2019 17:48

Kurs ozdób świątecznych w CKB w Sokołach

Centrum Kulturalno - Biblioteczne w Sokołach zaprasza na kurs ozdób świątecznych.