ziarnomax

Rolwit

hr studio

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Kobylin-Borzymy

13 lipca Gmina Kobylin-Borzymy uruchamia nowy PSZOK

Wójt Gminy Kobylin-Borzymy informuje, że od dnia 13 lipca 2024 roku rozpoczyna funkcjonowanie gminny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK). Nowy PSZOK zlokalizowany jest na wysokości miejscowości Makowo jadąc w stronę Frank-Piask (po prawej stronie za myjnią samochodową).

Święto Gminy Kobylin Borzymy: Pokazy, zabawa i muzyka [foto]

W niedzielę, 30 czerwca br. na placu przy Urzędzie Gminy Kobylin-Borzymy odbył się festyn z okazji Dnia Gminy Kobylin-Borzymy. Wydarzenie, trwające od godziny 13:00, zgromadziło liczne grono mieszkańców i gości, oferując bogaty program rozrywkowy dla całych rodzin.

Remont drogi powiatowej w miejscowości Kobylin-Kuleszki

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg „BITUM” Sp. z o.o. informuje, iż w okresie 25.06.2024 r. – 28.06.2024 r. planowane są roboty związane z wymianą przepustów oraz wykonaniem nawierzchni asfaltowej.

Laurka od dzieci dla strażaków z OSP Kobylin-Borzymy [foto]

W strażnicy OSP KSRG Kobylin-Borzymy najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Kobylinie-Borzymach mieli okazję zapoznać się z tajnikami pracy strażaków. Dzieci mogły z bliska zobaczyć sprzęt pożarniczy oraz wóz strażacki, a także wysłuchały opowieści o trudnej i niebezpiecznej pracy strażaków oraz historii powstania jednostki.

Blondi, Megi i Raider na Dniu Gminy Kobylin-Borzymy

Wójt Gminy zaprasza mieszkańców oraz gości na Dzień Gminy Kobylin-Borzymy, który odbędzie się 30 czerwca 2024 roku. Impreza rozpocznie się o godzinie 13:00 i potrwa do 22:30, oferując bogaty program atrakcji dla całej rodziny.

OSP Kobylin-Borzymy usuwa zagrożenie na S8 [foto]

OSP KSRG Kobylin-Borzymy poinformowało o dzisiejszej akcji. Alarm został zgłoszony 7 czerwca 2024r. o godzinie 12:14. Zdarzenie dotyczyło plamy z substancji ropopochodnej na drodze ekspresowej S8, na wysokości wsi Sikory-Wojciechowięta.

Kobylin-Borzymy: Wspólne plecenie wianuszków przez seniorów i KGW [foto]

Zakończenie oktawy Bożego Ciała tradycyjnie wiąże się z poświęceniem wianuszków plecionych ze świeżych ziół i kwiatów. Pamiętają o tym członkowie Klubu Senior+ w Kobylinie-Borzymach oraz przedstawicielki Koła Gospodyń Wiejskich Pszczółka z Pszczółczyna, którzy wspólnie postanowili podtrzymać ten piękny zwyczaj.

Urząd Gminy Kobylin-Borzymy nieczynny w piątek

Dnia 31 maja 2024 roku (piątek) Urząd Gminy Kobylin-Borzymy będzie nieczynny.

Kolejny pożar dzikiego wysypiska w powiecie wysokomazowieckim [foto]

Kolejny pożar dzikiego wysypiska śmieci wybuchł w powiecie wysokomazowieckim. Do zdarzenia doszło 19 maja 2024 roku w miejscowości Wnory-Kużele, w gminie Kobylin-Borzymy.

Kobylin-Borzymy: Poważny wypadek rolnika. Na miejscu lądował LPR [foto]

W miejscowości Piszczaty-Kończany, gmina Kobylin-Borzymy, doszło do poważnego wypadku podczas prac polowych. Ręka rolnika utknęła w mechanizmie maszyny, co spowodowało konieczność interwencji strażaków oraz Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk