miesnyz wysmaz24a

reklama

primator

openmed2015b

Zimna woda, gorąca atmosfera! Start sezonu morsowego w Ciechanowcu już w niedzielę!

Zimna woda, gorąca atmosfera! Start sezonu morsowego w Ciechanowcu już w niedzielę!

Burmistrz Ciechanowca oraz Morsy Ciechanowiec Team mają zapraszają mieszkańców powiatu oraz miłośników morsowania na uroczyste otwarcie sezonu morsowego, które odbędzie się 26 listopada 2023 roku przy zalewie, na "Wyspie" w Ciechanowcu.  Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje portal WysokoMazowiecki24.pl.

Dzień rozpocznie się o godzinie 12:30 rejestracją uczestników, a tuż po niej, o 12:50, rozpocznie się rozgrzewka przygotowująca do wejścia do wody. Oficjalne rozpoczęcie morsowania zaplanowane jest na godzinę 13:00. Po wyjściu z wody, o godzinie 13:15, uczestnicy będą mogli skorzystać z poczęstunku.

Wydarzenie to będzie nie tylko doskonałą okazją do podjęcia wyzwania i doświadczenia morsowania, ale również świetnym momentem na spotkanie z ludźmi, którzy dzielą tę pasję. Mamy nadzieję, że atmosfera tego dnia będzie równie ciepła jak entuzjazm uczestników.

Sponsorami wydarzenia są: Mięsny Zakątek, Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu, Wędliny Paweł Deniziak oraz Piekarnia Kobus. Partnerzy: COKiS, OSP Ciechanowiec, Koło Wędkarskie Jazgarz nr 87 w Ciechanowcu i DKMS. Patronat medialny portal wysokomazowiecki24.pl oraz MPI Ciechanowiec.

Przybywajcie licznie i dołączcie do wspólnej zabawy z zimną wodą w tle. To doskonała okazja, by wypróbować swoje siły i rozpocząć sezon morsowy z energią i pozytywnym nastawieniem.

morsy ciechanowiec plakat

© 2010 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk