ziarnomax

Rolwit

hr studio

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Zimna woda, gorąca atmosfera! Start sezonu morsowego w Ciechanowcu już w niedzielę!

Zimna woda, gorąca atmosfera! Start sezonu morsowego w Ciechanowcu już w niedzielę!

stomadica wysokie mazowieckie

Burmistrz Ciechanowca oraz Morsy Ciechanowiec Team mają zapraszają mieszkańców powiatu oraz miłośników morsowania na uroczyste otwarcie sezonu morsowego, które odbędzie się 26 listopada 2023 roku przy zalewie, na "Wyspie" w Ciechanowcu.  Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje portal WysokoMazowiecki24.pl.

Dzień rozpocznie się o godzinie 12:30 rejestracją uczestników, a tuż po niej, o 12:50, rozpocznie się rozgrzewka przygotowująca do wejścia do wody. Oficjalne rozpoczęcie morsowania zaplanowane jest na godzinę 13:00. Po wyjściu z wody, o godzinie 13:15, uczestnicy będą mogli skorzystać z poczęstunku.

Wydarzenie to będzie nie tylko doskonałą okazją do podjęcia wyzwania i doświadczenia morsowania, ale również świetnym momentem na spotkanie z ludźmi, którzy dzielą tę pasję. Mamy nadzieję, że atmosfera tego dnia będzie równie ciepła jak entuzjazm uczestników.

Sponsorami wydarzenia są: Mięsny Zakątek, Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu, Wędliny Paweł Deniziak oraz Piekarnia Kobus. Partnerzy: COKiS, OSP Ciechanowiec, Koło Wędkarskie Jazgarz nr 87 w Ciechanowcu i DKMS. Patronat medialny portal wysokomazowiecki24.pl oraz MPI Ciechanowiec.

Przybywajcie licznie i dołączcie do wspólnej zabawy z zimną wodą w tle. To doskonała okazja, by wypróbować swoje siły i rozpocząć sezon morsowy z energią i pozytywnym nastawieniem.

morsy ciechanowiec plakat

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk