Rolwit

hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Wybory do Rady Miejskiej Ciechanowca: Kto uzyskał mandat?

Wybory do Rady Miejskiej Ciechanowca: Kto uzyskał mandat?

stomadica wysokie mazowieckie

Wybory do Rady Miejskiej w Ciechanowcu przyniosły mieszkańcom miasta nowych przedstawicieli w różnych okręgach wyborczych. Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki głosowania, które wyłoniły nowych radnych.

Wyniki wyborów na burmistrza Ciechanowca - KLIKNIJ TUTAJ <<<--

Okręg wyborczy nr 1
Granice: Ciechanowiec (ulice: Akacjowa, Brzozowa, Klonowa, Kuczyńska, Lipowa, Sosnowa)

  • Małgorzata Niewiarowska: 127 głosów (56,70%) - uzyskała mandat
  • Agnieszka Ziółkowska: 50 głosów (22,32%)
  • Katarzyna Sylwia Wilkowska: 47 głosów (20,98%)

Okręg wyborczy nr 2
Granice: Ciechanowiec (ulice: Czyżewska, Mogilna, Pałacowa, Polna, Ralkowa, Świerkowa, Uszyńska)

  • Aneta Joanna Czarnecka: 98 głosów (37,26%) - uzyskała mandat
  • Zbigniew Derewońko: 97 głosów (36,88%)
  • Robert Tadeusz Popławski: 68 głosów (25,86%)

Okręg wyborczy nr 3
Granice: Ciechanowiec (ulice: Kozarska, Łomżyńska, Młyńska, pl. Jana Pawła II, Wspólna)

  • Sławomir Pietrzykowski: 110 głosów (45,83%) - uzyskał mandat
  • Przemysław Dybowski: 73 głosy (30,42%)
  • Dorota Agata Koc: 57 głosów (23,75%)

Okręg wyborczy nr 4
Granice: Ciechanowiec (ulice: Armii Krajowej, Drohicka, Kościuszki, Mostowa, Elizy Orzeszkowej, pl. Odrodzenia, Polska, Przechodnia, Żwirki i Wigury)

  • Lucjan Budlewski: 87 głosów (39,73%) - uzyskał mandat
  • Violetta Maria Zdunek: 71 głosów (32,42%)
  • Krzysztof Wszoł: 61 głosów (27,85%)

Okręg wyborczy nr 5
Granice: Ciechanowiec (ulice: dr. Pawła Olszewskiego, Glinki, Kilińskiego, Marii Konopnickiej, Mickiewicza, Pińczowska, pl. 3 Maja, Podlaska, Spółdzielcza, Wiatraczna, Wierzbowa)

  • Jan Krzysztof Binaś: 140 głosów (51,09%) - uzyskał mandat
  • Monika Tenderenda: 59 głosów (21,53%)
  • Mirosława Chojnowska: 75 głosów (27,37%)

Okręg wyborczy nr 6
Granice: Ciechanowiec (ulice: Długa, Dworska, Ogrodowa, Sienkiewicza, Szeroka, Wąska, Wińska)

  • Ewa Radziszewska: 101 głosów (42,62%) - uzyskała mandat
  • Urszula Rusiniak: 89 głosów (37,55%)
  • Dariusz Władysław Ziółkowski: 47 głosów (19,83%)

Okręg wyborczy nr 7
Granice: Ciechanowiec (ulice: Kazimierza Uszyńskiego, Kościelna, Staropolska, Szkolna)

  • Albert Radziszewski: 120 głosów (56,87%) - uzyskał mandat
  • Ryszard Kulczakiewicz: 33 głosy (15,64%)
  • Ireneusz Grabarz: 58 głosów (27,49%)

Okręg wyborczy nr 8
Granice: Ciechanowiec (ulice: 11 Listopada, Parkowa, pl. ks. Krzysztofa Kluka, Świętojańska, Wojska Polskiego)

  • Andrzej Tkaczuk: 82 głosy (34,75%) - uzyskał mandat
  • Aldona Mądra: 73 głosy (30,93%)
  • Przemysław Piotrowski: 81 głosów (34,32%)

Okręg wyborczy nr 9
Granice: Kozarze, Nowodwory

  • Marek Karolewski: 93 głosy (44,93%) - uzyskał mandat
  • Dariusz Komuda: 70 głosów (33,82%)
  • Hubert Wiński: 44 głosy (21,26%)

Okręg wyborczy nr 10
Granice: Ciechanowczyk, Dąbczyn, Gaj, Kosiorki, Tworkowice, Wojtkowice‑Dady, Wojtkowice‑Glinna, Wojtkowice Stare

  • Piotr Prokopiak: 104 głosy (43,88%) - uzyskał mandat
  • Dawid Grabarz: 41 głosów (17,30%)
  • Stanisław Szczepan Kietliński: 92 głosy (38,82%)

Okręg wyborczy nr 11
Granice: Kobusy, Koce‑Basie, Koce‑Piskuły, Koce‑Schaby, Łempice, Radziszewo‑Sieńczuch

  • Andrzej Wojtkowski: 167 głosów (42,39%) - uzyskał mandat
  • Renata Zofia Krasowska: 80 głosów (20,30%)
  • Agata Koc: 100 głosów (25,38%)
  • Kamil Tokarski: 47 głosów (11,93%)

Okręg wyborczy nr 12
Granice: Antonin, Bujenka, Winna‑Chroły, Winna‑Poświętna, Winna Stara, Winna‑Wilki, Winna‑Wypychy, Zadobrze

  • Michał Łempicki: 155 głosów (54,39%) - uzyskał mandat
  • Zygmunt Józef Kosk: 130 głosów (45,61%)

Okręg wyborczy nr 13
Granice: Radziszewo Stare, Trzaski, Kułaki

  • Sławomir Gawrysiak: 61 głosów (33,33%) - uzyskał mandat
  • Dorota Niemyjska: 47 głosów (25,68%)
  • Magdalena Maria Maliszewska: 29 głosów (15,85%)
  • Mirosław Radziszewski: 46 głosów (25,14%)

Okręg wyborczy nr 14
Granice: Czaje-Bagno, Czaje-Wólka, Pobikry

  • Małgorzata Żywicka: 81 głosów (48,50%) - uzyskała mandat
  • Tadeusz Czołomiej: 35 głosów (20,96%)
  • Antoni Malinowski: 51 głosów (30,54%)

Okręg wyborczy nr 15
Granice: Kostuszyn-Kolonia, Malec, Przybyszyn, Skórzec

  • Dorota Monika Deniziak-Wodyńska: 96 głosów (39,18%) - uzyskała mandat
  • Katarzyna Smyk: 40 głosów (16,33%)
  • Elżbieta Jaszczółt: 55 głosów (22,45%)
  • Tadeusz Łopaciuk: 34 głosy (13,88%)
  • Sebastian Stanisław Popławski: 20 głosów (8,16%)

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk