Rolwit

reklama partneragd

hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Krew, motocykle i dobra zabawa w Ciechanowcu! Motoserce 2024 [wideo/foto]

Krew, motocykle i dobra zabawa w Ciechanowcu! Motoserce 2024 [wideo/foto]

stomadica wysokie mazowieckie

Dziś (26.05.2024r.) w Ciechanowcu odbyła się XVI edycja akcji „MOTOSERCE”. Wydarzenie miało miejsce na placu przy Szkole Podstawowej im. M. Kopernika i cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno wśród mieszkańców miasta, krwiodawców, jak i miłośników motocykli z różnych regionów Polski.

Akcja „MOTOSERCE” w Ciechanowcu to coroczna inicjatywa organizowana przez klub Sons of North FG Ciechanowiec oraz Burmistrza Ciechanowca. Tegoroczna edycja zakończyła się sukcesem, zbierając 30,6 litra krwi od 68 krwiodawców.

W trakcie wydarzenia na uczestników czekało wiele atrakcji. Oficjalne rozpoczęcie nastąpiło o godzinie 10.00, a następnie na scenie pojawiła się dziecięca grupa SPOKOO z koncertem „A ja rosnę i rosnę”. Kolejne występy należały do Zespołu Rockowego działającego przy ZSOiZ w Ciechanowcu, zespołu Sylena, Piekut Band oraz Blue Mahoe, który zakończył muzyczną część wydarzenia.

Dla najmłodszych przygotowano specjalne kąciki animacyjne, a na dorosłych czekały tory przeszkód, pokazy wojskowe oraz liczne i piękne motocykle. Dodatkowo, na stoiskach z lokalnymi przysmakami, można było skosztować dań przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich Bujeneczki i Skórzeckie Perełki, a także przez kuchnię Szkoły Podstawowej w Ciechanowcu.

„MOTOSERCE” to nie tylko zlot motocyklistów, ale również wyjątkowa okazja do wsparcia potrzebujących poprzez oddanie krwi. Krew jest niezastąpionym lekiem, który ratuje życie, dlatego tak ważne są inicjatywy zachęcające do jej oddawania. Każdy, kto wziął udział w dzisiejszej akcji, przyczynił się do ratowania życia innych.

 

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk