Tragiczny wypadek na drodze między Ciechanowcem a miejscowością Usza Wielka (gmina Klukowo). Mercedes uderzył w przydrożne drzewo. Jedna osoba nie żyje, dwie zostały ranne.
Jak poinformowała nasz portal mł. asp. Kinga Wlazło, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem, do tragicznego zdarzenia doszło dzisiaj (27 grudnia) po godzinie 21:00. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący mercedesem z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze, gdzie uderzył w drzewo.
Samochodem podróżowały trzy osoby. W wyniku wypadku jedna z nich poniosła śmierć na miejscu. Pozostałe dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala. Droga w miejscu zdarzenia została zablokowana.