miesnyz wysmaz24a

reklama

primator

openmed2015b

Czyżew. Ponad promil alkoholu miał 52-latek, który spowodował kolizję
Czyżew. Ponad promil alkoholu miał 52-latek, który spowodował kolizję

Czyżew. Ponad promil alkoholu miał 52-latek, który spowodował kolizję

Nietrzeźwy kierujący skodą spowodowała kolizję. Jak się okazało 52-latek miał ponad promil alkoholu w organizmie. Mieszkańcowi powiatu ostrowskiego policjanci zatrzymali prawo jazdy. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie również za spowodowanie kolizji drogowej.

Jak informuje rzecznik prasowy wysokomazowieckiej policji: - Dyżurny wysokomazowieckiej komendy wczoraj tuż po 18, otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze relacji Czyżew - Andrzejewo. Jak wstępnie ustalili mundurowi, kierujący skodą stracił panowanie nad autem i dachował. Już po krótkiej rozmowie z kierującym policjanci wyczuli od niego alkohol. Badanie stanu trzeźwości wykazało u 52-latka ponad promil alkoholu w organizmie. Mieszkaniec powiatu ostrowskiego stracił prawo jazdy. Mężczyzna odpowie również za spowodowanie kolizji drogowej.

Policjanci przypominają, że kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem, za które grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Kolejny raz apelują także o rozwagę i nie wsiadanie za kierownicę po spożyciu alkoholu. Pijany kierowca nie tylko naraża swoje zdrowie i życie, ale przede wszystkim stanowi bardzo duże zagrożenie dla innych uczestników ruchu.

© 2010 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk