Rolwit

reklama partneragd

hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

openmed2015b

MN Boxing z Czyżewa z sukcesami na Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Boksie [foto]
foto: MN Boxing

MN Boxing z Czyżewa z sukcesami na Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Boksie [foto]

stomadica wysokie mazowieckie

W ostatni weekend odbyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Boksie w Sokółce, w których udział wzięli zawodnicy z klubu MN Boxing z Czyżewa. Warto podkreślić, że sportowcy reprezentujący ten klub zdobyli cenne miejsca w swoich kategoriach wagowych.

Julia Magusiewicz, występująca w kategorii kadetek w wadze 46 kg, okazała się najlepsza w swojej kategorii, co było wspaniałym osiągnięciem. Kacper Żukowski, który rywalizował w kategorii kadetów w wadze 75 kg, zdobył drugie miejsce. Choć pierwsze miejsce było na wyciągnięcie ręki, Kacper pokazał dużą chęć walki do końcowego gongu, co na pewno przyniesie mu wiele korzyści w przyszłości. Szymon Grabowski, startujący w kategorii juniorów w wadze 67 kg, również zdobył drugie miejsce. W finałowej walce mierzył się z zawodnikiem z Suwałk i choć Szymon miał swoje momenty, to trzeba uznać wyższość przeciwnika, który był lepszy w każdej rundzie. Kacper Sternik, startujący w kategorii juniorów w wadze 86 kg, walczył z doświadczonym rywalem z Sokółki i zdobył drugie miejsce. Walka była bardzo ciężka i emocjonująca, ale Kacper zebrał cenne doświadczenie, które na pewno przyda mu się w przyszłych pojedynkach.

Paweł Jadczak i Jakub Jakuszewski, którzy nie mieli nikogo w swojej wadze, stoczyli wartościowe sparingi.

Organizacja zawodów przez UKS Boxing Sokółka była świetna, a impreza sportowa przeprowadzona w płynny sposób. Udział zawodników MN Boxing z Czyżewa w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Boksie w Sokółce przyniósł wiele emocji i wartościowych doświadczeń. Zdobyte przez nich miejsca na podium są tego najlepszym dowodem. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w przyszłych zawodach.

Zawodnicy MN Boxing dziękują za wsparcie Urzędowi Miejskiemu w Czyżewie, firmie Pol-Krusz Concrete oraz Księgarni Weź Poczytaj z Wysokiego Mazowieckiego.

foto: MN Boxing

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk