miesnyz wysmaz24a

reklama

primator

openmed2015b

Wielki festiwal futbolu w Czyżewie - 261 zawodników, 20 drużyn i 192 strzelone bramki
foto: Patryk Wojtczuk

Wielki festiwal futbolu w Czyżewie - 261 zawodników, 20 drużyn i 192 strzelone bramki

Na stadionie w Czyżewie w weekend odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Czyżewa. Zawody przyciągnęły rekordową liczbę 261 zawodników z 20 drużyn, które rywalizowały w 4 grupach po pięć zespołów. W trakcie imprezy rozegrano aż 48 spotkań, podczas których padło 192 bramki – niektóre z nich mogłyby zasilić archiwa piłkarskich perełek!

Turniej wzbudził ogromne zainteresowanie, zgłosiło się aż 31 drużyn. W fazie pucharowej spotkaliśmy takie drużyny jak: Komagra Olej Polski, GKS Rutki, Chłopaki z Meksyku, Gwiazdy z Okolicy, Inter Cars Łomża, OSP Czyżew, Zmarnowane Talenty oraz Sparta Family. Następnie po zaciętych ćwierćfinałach, do walki o medale przystąpiły drużyny Komagra Olej Polski, Inter Cars Łomża, Gwiazdy z Okolic oraz Sparta Family.

Na najwyższym stopniu podium stanęła drużyna Sparta Family, zostawiając za sobą Inter Cars Łomża i Komagra Olej Polski.

Klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:

1. Sparta Family
2. Inter Cars Łomża
3. Komagra Olej Polski
4. Gwiazdy z Okolicy
5-8. OSP Czyżew, Zmarnowane Talenty, GKS Rutki, Chłopaki z Meksyku

Inne drużyny, które brały udział to między innymi: KP PSP Wysokie Mazowieckie, GKS Andrzejewo, FC Tantos, Zespół Niespokojnych Nóg, Kulturalni Łomża, ZPZ, KS Orlęta Czyżew, KS Iskra Zaręby Kościelne, OZK, OSP Rosochate Kościelne, Global Security Team czy Koledzy.

Za swoją skuteczność nagrodzony został Marcin Kraszewski z Zmarnowanych Talentów, który strzelił aż 13 bramek. Najlepszym zawodnikiem turnieju został uznany Michał Pardo z Inter Cars Łomża, a tytuł najlepszego bramkarza otrzymał Patryk Baranowski z Sparta Family.

Organizatorzy OSP Czyżew: - Chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania Pani Burmistrz Annie Boguckiej za wsparcie i ufundowanie pucharów, statuetek dla najlepszych zawodników oraz vouchera na stroje sublimowane marki Keeza dla najlepszej drużyny. Dziękujemy także Kołu Gospodyń Wiejskich Herbasianki za przygotowanie pysznego bigosu. Największe podziękowania kierujemy do wszystkich drużyn i zawodników, którzy zdecydowali się na mile spędzony dzień w sportowej atmosferze. Mamy nadzieję, że niedługo znów się spotkamy!

foto: Patryk Wojtczuk

© 2010 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk