ziarnomax

Rolwit

hr studio

Mięsny Zakątek

openmed2015b

7. rocznica powstania Klubu Seniora w Kuleszach Kościelnych [foto]

7. rocznica powstania Klubu Seniora w Kuleszach Kościelnych [foto]

stomadica wysokie mazowieckie

25 stycznia "Młodzi duchem" obchodzili 7. rocznicę powstania Klubu Seniora w Kuleszach Kościelnych. Spotkanie przebiegało w miłej i sympatycznej atmosferze. Było też okazją do wspomnień i snucia planów na przyszłość.

W uroczystości udział wzięli seniorzy z zaprzyjaźnionych klubów z Wysokiego Mazowieckiego i Szepietowa. Obecny był też Wójt Gminy Kulesze Kościelne Stefan Grodzki, który wręczył na ręce przewodniczącego album "Bramy na Podlasie".

Gości przywitał Przewodniczący Klubu Seniora "Młodzi duchem" Jan Grabowski, który podziękował wszystkim przybyłym i zaprosił do wspólnego, będącego pamiątką na przyszłe lata zdjęcia.

Biesiadę rozpoczął taniec zadedykowany Przewodniczącemu i jego małżonce. Seniorzy zebrali się w kółku, kapela zagrała utwór "Daj mi tę noc", a "gospodarze” - niczym para młoda - odtańczyli pierwszy taniec - zwiastun świetnej, trwającej do 1.00 zabawy. Energia nie opuszcza seniorów nawet na chwilę.

Dzięki tego typu imprezom integracyjnym seniorzy dowodzą, że życie na emeryturze może być pełne optymizmu, radości i zadowolenia.

(foto/info na podst. GBP w Kuleszach Kościelnych)

27012020

27012020a

27012020b

 

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk