ziarnomax

Rolwit

hr studio

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Herbatka dla Babci i Dziadka w Kuleszach Kościelnych [foto]
foto: UG w Kuleszach Kościelnych

Herbatka dla Babci i Dziadka w Kuleszach Kościelnych [foto]

stomadica wysokie mazowieckie

We wtorek, 11 lutego w Centrum Kulturalno- Edukacyjnym Wsi w Kuleszach Kościelnych odbyła się uroczystość pod hasłem Herbatka dla Babci i Dziadka.

W tym uroczystym i ważnym dniu udział wzięli m.in.: Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kuleszach Kościelnych Jolantyna Kamińska, Wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Kuleszach Kościelnych Andrzej Krajewski, Wójt Gminy Kulesze Kościelne Stefan Grodzki, pracownicy Centrum Kulturalno Edukacyjnego Wsi, dziadkowie oraz rodzice dzieci z Punktu Przedszkolnego oraz Oddziałów Zerowych w Kuleszach Kościelnych.

Na uroczystość przybyło około 150 dziadków. Na początku gości przywitała Marzanna Kruszewska wychowawczyni jednej z grup. Następnie głos zabrał Wicedyrektor Szkoły Podstawowej dziękując wszystkim za przybycie. Wójt Gminy Kulesze Kościelne życzył wszystkim dziadkom oraz babciom zdrowia i zadowolenia z wnucząt oraz mile spędzonego czasu.

Następnie odbyła się część artystyczna w wykonaniu dzieci z grup trzy, cztero, pięcio i sześciolatków. Dzieci dzięki przygotowaniom ze strony kadry nauczycielskiej recytowały wierszyki dla dziadków, śpiewały piosenki i zaprezentowały występ taneczny. Po zakończeniu części artystycznej dzieciaki ze wszystkich grup zaśpiewały dziadkom uroczyste 100 lat, po którym odbyło się uroczyste krojenie tortu.

Dalszy ciąg imprezy umilał występ zespołu KULESIANKI BAND oraz Studia Tańca Twist.

(UG w Kuleszach Kościelnych)

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk