wsa935x100

zebrowski2

primator202108

openmed2015b

Koncerty disco polo, konkursy, pokazy! Zapraszamy na IV Dzień Rodziny w Hodyszewie [24.07.2022r.]

DZISIAJ! Koncerty disco polo, konkursy, pokazy! Dzień Rodziny w Hodyszewie

W niedzielę, 24 lipca odbędzie się w Hodyszewie IV Dzień Rodziny. To impreza dla wszystkich. Każdy - duży i mały - znajdzie coś interesującego dla siebie. Jego organizatorem jest Fundacja Pojednanie. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal wysokomazwiecki24.pl.

W programie tego wyjątkowego dnia przewidziano m.in. występy zespołów: dziecięcych, folklorystycznych i disco polo, loterię, licytacje, popisy na koniach, spotkanie z alpakami czy gry i zabawy dla rodzin.

I to nie koniec atrakcji. Dzieci skorzystają z dmuchanego placu zabaw i malowania twarzy, a koła gospodyń wiejskich oferować będą swoje smakołyki. Wieczorem taniec z ogniem zaprezentuje grupa Venom.

- Nasz festyn zostanie uświetniony obecnością Dam Kurkowych św. Rity z Białegostoku, które propagują kulturę staropolską. Przeprowadzą one gry i zabawy historyczne, jak również zapraszają na strzelanie z łukuinformuje ks. Jacek Zakrzewski SAC, przewodniczący Zarządu Fundacji Pojednanie. - Ponadto spodziewamy się Podlaskiej Chorągwi Husarskiej.

IV Dzień Rodziny odbędzie się na placu przy Ośrodku „Ojczyzna” nieopodal Sanktuarium Matki Bożej Pojednania w Hodyszewie. Rozpocznie się Msza św. o godz. 12.00, a zakończy się o godz. 22.00.

Wszelkie pieniądze zebrane podczas tego radosnego dnia będą przeznaczone na budujący się ośrodek pomocy rodzinie pn. „Dom Miłosierdzia” w Hodyszewie.

IV Dzień Rodziny został dofinansowany ze środków Województwa Podlaskiego.

Patronat honorowy: Biskup Tadeusz Bronakowski, Wojewoda Podlaski, Marszałek Województwa Podlaskiego i Wójt Gminy Nowe Piekuty.

plakat A3

 

 

© 2010 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk