miesnyz wysmaz24a

reklama

primator

openmed2015b

Od solistów po rodziny – konkurs piosenki ludowej w Nowych Piekutach

Od solistów po rodziny – konkurs piosenki ludowej w Nowych Piekutach

Gminny Ośrodek Kultury w Nowych Piekutach ogłasza Gminny Konkurs Piosenki Ludowej. Wydarzenie to ma na celu promowanie folkloru muzycznego, który stanowi nieodłączny element kulturowego dziedzictwa regionu.

Konkurs jest otwarty dla solistów oraz rodzin, które chcą podzielić się swoim talentem i umiejętnościami w interpretacji tradycyjnych melodii ludowych. To wyjątkowa okazja do zaprezentowania lokalnej społeczności pieśni przekazywanych z pokolenia na pokolenie, które zachwycają swoją autentycznością i głębią.

Zgłoszenia do konkursu są przyjmowane do 15 listopada. Szczegółowe informacje dotyczące zasad uczestnictwa oraz regulaminu dostępne są bezpośrednio w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowych Piekutach oraz pod numerem telefonu 574 024 523.

Organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału w konkursie, który nie tylko umożliwi uczestnikom podzielenie się swoją pasją do muzyki ludowej, ale również wzmocni więzi międzypokoleniowe i społeczne, dając uczestnikom i widzom możliwość wspólnego celebrowania bogatej tradycji muzycznej.

 np67445746

© 2010 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk