Rolwit

reklama partneragd

hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Młodzi szachiści rywalizowali w Nowych Piekutach [foto]

Młodzi szachiści rywalizowali w Nowych Piekutach [foto]

stomadica wysokie mazowieckie

W Nowych Piekutach odbył się II Wiosenny Turniej Szachowy pod patronatem Wójta Gminy Nowe Piekuty. W rozgrywkach wzięło udział 15 młodych szachistów z terenu gmin Nowe Piekuty i Szepietowo. Turniej trwał ponad trzy godziny, dostarczając uczestnikom i widzom wiele emocji sportowych.

Turniej nadzorował Grzegorz Samełko, trener szachowy, który od kilku lat prowadzi zajęcia szachowe w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowych Piekutach. Dzięki jego zaangażowaniu i doświadczeniu, zawody przebiegły sprawnie i w duchu sportowej rywalizacji.

Pierwsze miejsce zajął Jakub Jabłoński, drugie miejsce przypadło Adrianowi Szymoniakowi, a trzecie miejsce zajął Franciszek Wyszyński.  Na zakończenie turnieju młodzi szachiści otrzymali medale i dyplomy. Dodatkowo zwycięzcy otrzymali bony podarunkowe do Empiku o wartości 200 zł, 150 zł i 100 zł. Nagrody te zostały ufundowane przez SBR Bank w Szepietowie.

II Wiosenny Turniej Szachowy w Nowych Piekutach był nie tylko okazją do rywalizacji, ale także do promowania szachów jako wartościowej formy spędzania czasu wolnego wśród młodzieży. Organizatorzy już zapowiadają kolejne edycje turnieju, które z pewnością przyciągną jeszcze więcej uczestników.

foto: GOK Nowe Piekuty

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk