ziarnomax

Rolwit

hr studio

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Sokoły: Nowe trendy w budownictwie i koncert Paulli. Już w niedzielę

Sokoły: Nowe trendy w budownictwie i koncert Paulli. Już w niedzielę

stomadica wysokie mazowieckie

19 listopada 2023 r., w godzinach od 13:00 do 19:30, odbędą się I Podlaskie Warsztaty Architektoniczno-Budowlane. Wydarzenie to ma na celu stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń, prezentacji najnowszych trendów w branży oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Organizatorem wydarzenia są Składy Budowlane Rolteks-Sokoły, a wsparcie w jego realizacji zapewniają Wójt Gminy Sokoły oraz Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Sokołach.

Lokalizacja i czas

Wydarzenie odbędzie się w Halach Centrum Wystawienniczo-Targowe w Sokołach, przy ulicy Tykocińskiej. Startujemy o godzinie 13:00 i zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu aż do 19:30.

Forma i treść

Warsztaty mają formę mini targów i prezentacji wyrobów budowlanych. Goście będą mieli okazję uczestniczyć w spotkaniach z producentami, prelekcjach oraz praktycznych pokazach montażowo-aplikacyjnych. Dodatkowo przewidziane są fachowe porady, konkursy z nagrodami, a dla najmłodszych zjeżdżalnie oraz place zabaw. Wstęp wolny! Zapraszamy

Program

  • *13:00* - Oficjalne rozpoczęcie wydarzenia
  • *13:15* - Prezentacja producentów i ich przedstawicieli
  • *13:45* - Prelekcja na temat obecnej sytuacji w branży budowlanej
  • *14:15* - Prezentacje wyrobów budowlanych
  • *14:45 - 17:00* - Szkolenia branżowe
  • *17:00* - Koncert gwiazdy wieczoru, Paulla
  • *17:45* - Indywidualne spotkania z wykonawcami

Coś dla każdego

Warto podkreślić, że na wydarzeniu znajdzie się coś dla każdego. Nie tylko profesjonaliści, ale również osoby planujące remont czy budowę domu, znajdą tu mnóstwo inspiracji i praktycznej wiedzy. Dla najmłodszych przewidziane są różnego rodzaju atrakcje, w tym zjeżdżalnie i place zabaw.

Zachęcamy do udziału

Nie można przegapić takiego wydarzenia. Zapraszamy do zapisania daty i spędzenia z nami produktywnego czasu. Do zobaczenia!

Warsztaty A3

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk