Rolwit

reklama partneragd

hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Rodzice przedszkolaków stali się aktorami:

Rodzice przedszkolaków stali się aktorami: "Wiosna Radosna" w Szepietowie [foto]

stomadica wysokie mazowieckie

Dnia 5 kwietnia w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Szepietowie odbyło się wyjątkowe przedstawienie zatytułowane "Rodzice dzieciom - Wiosna Radosna", zorganizowane przez Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka oraz Gminny Ośrodek Kultury. Wydarzenie to miało na celu jeszcze raz uczcić nadejście wiosny, pomimo że pierwszy dzień tej pory roku minął już kilka tygodni temu. Rodzice dzieci z przedszkola, wcielając się w role aktorów, przygotowali i zaprezentowali wzruszające i jednocześnie bawiące do łez przedstawienie, które z pewnością na długo zostanie w pamięci uczestników.

Przedstawienie "Wiosna Radosna" okazało się być efektem wielu tygodni przygotowań, podczas których rodzice-aktorzy poświęcili swój czas i energię, aby ich występ był na najwyższym poziomie. Dzięki ich zaangażowaniu udało się stworzyć niezapomniane przeżycie zarówno dla dzieci, jak i dla zgromadzonej publiczności. Sala Gminnego Ośrodka Kultury szybko zapełniła się widzami. Reakcje publiczności na występy wiosennych postaci były żywe i entuzjastyczne, co potwierdzało udany charakter przedsięwzięcia.

Wydarzenie to nie tylko uczciło nadejście wiosny, ale również wzmocniło więzi pomiędzy rodzicami a dziećmi. Widoczna była radość i satysfakcja wśród wszystkich uczestników. Organizatorzy przedsięwzięcia wyrazili swoją wdzięczność wszystkim zaangażowanym i uczestniczącym w przedstawieniu, które już na stałe wpisało się w tradycję przedszkola.

To przedsięwzięcie pokazało również, jak ważna jest inicjatywa i chęć rodziców do tworzenia pozytywnych wspomnień dla swoich dzieci. Organizatorzy oraz uczestnicy już teraz z niecierpliwością czekają na kolejną edycję wydarzenia za rok, mając nadzieję, że stanie się ono trwałym elementem kulturalnego krajobrazu Szepietowa.

foto: NP w Szepietowie

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk