09/03/2021 15:34

122 km/h i 102 km/h przez Osipy-Lepertowizna! 45-latek i 32-latka stracili prawa jazdy

Mięsny Zakątek
122 km/h i 102 km/h przez Osipy-Lepertowizna! 45-latek i 32-latka stracili prawa jazdy foto: KPP w Wysokiem Mazowieckiem

Dzisiaj dwoje kierowców w związku z przekroczeniem dozwolonej prędkości, straciło prawo jazdy. Miernik prędkości wskazał, że podróżujący przez Osipy-Lepertowizna kierowca fiata jechał z prędkością 122 kilometrów na godzinę, a kilka minut później kierująca seatem w tym samym miejscu jechała z prędkością 102 kilometrów na godzinę. Dwoje kierowców straciło prawo jazdy.

Jak informuje rzecznik prasowy wysokomazowieckiej policji: - Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem dzisiaj sprawdzali prędkość z jaką poruszali się jadący przez miejscowość Osipy-Lepertowizna. Tuż po 9, policjanci zatrzymali do kontroli drogowej fiata, którego kierowca jechał z prędkością 122 kilometrów na godzinę. Klika minut później w tej samej miejscowości funkcjonariusze zatrzymali do kontroli kierującą seatem. Mieszkanka powiatu zambrowskiego jechała z prędkością 102 kilometrów na godzinę.45 latek i 32 latka zostali ukarani mandatami i punktami karnymi. Dwoje kierowców straciło również prawo jazdy.