Rolwit

hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

openmed2015b

W Wysokiem Mazowieckiem wystartowało #PodlaskieDlaDudy [foto]

W Wysokiem Mazowieckiem wystartowało #PodlaskieDlaDudy [foto]

stomadica wysokie mazowieckie

Podlaskie Dla Dudy – pod tym hasłem ruszyła dziś (10.06.), w Wysokiem Mazowieckiem, inicjatywa przygotowana przez podlaskich samorządowców, popierająca kandydaturę Andrzeja Dudy na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Na placu przed Starostwem Powiatowym w Wysokiem Mazowieckiem pojawiło się wielu przedstawicieli samorządu terytorialnego różnych szczebli. – Spotykamy się dziś tutaj, wspólnie z samorządowcami województwa podlaskiego, by zainaugurować samorządową inicjatywę poparcia dla kandydatury pana Andrzeja Dudy na urząd Prezydenta RP – podkreślił Artur Kosicki, Marszałek Województwa Podlaskiego. – To miejsce, powiat wysokomazowiecki, nie jest przypadkowe. To właśnie tutaj, w 2015 roku, Andrzej Duda uzyskał najwyższy wynik w wyborach prezydenckich w naszym województwie. Dziękujemy mieszkańcom powiatu wysokomazowieckiego za to ogromne poparcie i prosimy o jeszcze więcej głosów w nadchodzących wyborach – mówił marszałek.

Bogdan Zieliński, Starosta Powiatu Wysokomazowieckiego zaznaczył, że prezydent Duda jest „prezydentem każdego z nas, każdego mieszkańca powiatu”. – To człowiek, który jest blisko ludzi, chce wspierać inwestycje. Dlatego wzywam mieszkańców do pójścia na wybory i oddanie głosu na prezydenta Andrzeja Dudę – powiedział z kolei Jarosław Siekierko, burmistrz Wysokiego Mazowieckiego.

Od dziś inicjatywa Podlaskie Dla Dudy rusza w trasę po województwie razem z symboliczną deklaracją poparcia, pod którą będzie mógł się podpisać każdy samorządowiec. Podczas spotkania w Wysokiem Mazowieckiem marszałek Kosicki zaapelował do wszystkich samorządowców, aby bez względu na poglądy polityczne, włączyli się w tę inicjatywę i złożyli pod nią swoje podpisy. W Wysokiem Mazowieckiem jako pierwszy podpisał ją marszałek województwa, a także m.in. Bogdan Zieliński, starosta wysokomazowiecki, Jarosław Siekierko, burmistrz miasta Wysokie Mazowieckie, Łukasz Siekierko, wiceprzewodniczący sejmiku województwa, Anna Bogucka, wójt Czyżewa, Józef Zajkowski, wójt Sokół, Marek Kaczyński, wójt Nowych Piekut, Eugeniusz Święcki, burmistrz Ciechanowca, Robert Wyszyński, burmistrza Szepietowa, Krzysztof Krajewski, wójt Wysokiego Mazowieckiego, Stefan Grodzki, wójt Kulesz Kościelnych, Dariusz Sikorski, wójt gminy Kobylin-Borzym oraz radni miejscy i powiatowi.

10062020a

10062020b

foto: organizatorzy

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk