Rolwit

reklama partneragd

hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Grzegorz Żochowski zakończył pracę na stanowisku Kierownika BP ARiMR w Wysokiem Mazowieckiem

Grzegorz Żochowski zakończył pracę na stanowisku Kierownika BP ARiMR w Wysokiem Mazowieckiem

stomadica wysokie mazowieckie

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Szanowni Państwo,

Kończąc moją pracę na stanowisku Kierownika Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Wysokiem Mazowieckiem, chciałbym serdecznie podziękować mieszkańcom powiatu wysokomazowieckiego, pracownikom Biura Powiatowego ARiMR w Wysokiem Mazowieckiem oraz wszystkim instytucjom i organizacjom za dotychczasową współpracę, życzliwość, za wszelkie inicjatywy, które podejmowaliśmy na rzecz rozwoju naszego regionu oraz rolnictwa, za otwartość, zaangażowanie i gotowość do współdziałania.

Skuteczna i zorganizowana praca producentów rolnych oraz wykwalifikowanych pracowników niezwykle korzystnie wpłynęła na realizację zamierzonych celów placówki ARiMR w Wysokiem Mazowieckiem, oddziałując przy tym pozytywnie na wykonywanie jej przyszłych zadań. Dzięki efektywnym działaniom razem udało nam się wypracować bardzo wiele. Wśród najważniejszych osiągnięć Powiatowego Biura ARiMR w Wysokiem Mazowieckiem należy wymienić świetne wyniki realizacji zadań, m.in.:

• I miejsce w województwie oraz II w skali kraju pod względem zarejestrowanego pogłowia bydła, terminowa obsługa zgłoszeń,
• I miejsce w województwie oraz II w skali klaru pod względem % spraw z wydaną decyzją obszarową za 2022 r.,
• I miejsce w województwie oraz V w skali kraju pod względem % spraw z wydaną decyzją obszarową za 2021 r.

Dodać należy również, że Biuro Powiatowe ARiMR osiągnęło najwyższe wyniki w skali województwa podlaskiego pod względem złożonych i przyjętych wniosków:

• pomoc – pszenica, kukurydza,
• materiał siewny w 2022 roku,
• wniosków nawozowych w 2022 roku.

Mimo dużej ilości złożonych wniosków w ramach innych programów pomocowych, Państwa zaangażowanie umożliwiło nam bieżącą realizację wszystkich programów obsługiwanych przez nasze Biuro Powiatowe oraz terminowe wydawanie decyzji. Dzięki Państwa pracy i determinacji mogliśmy realizować cele i plany oraz korzystnie zmieniać naszą małą ojczyznę. Jestem niezwykle szczęśliwy, że przez wszystkie lata mojej misji spotkałem na swojej drodze ludzi, którzy podzielali moją wizję regionu, ludzi, na których wsparcie i zaangażowanie zawsze można było liczyć. Pragnę również wyrazić swoją wdzięczność, że udało nam się wspólnie tak wiele osiągnąć. Dziękuję Kołom Gospodyń Wiejskich z powiatu wysokomazowieckiego, które z pasją i życzliwością współdziałały ze mną i moimi współpracownikami na rzecz rozwoju obszarów wiejskich oraz znacząco przyczyniły się do integracji lokalnych społeczności.

Wszystkim mieszkańcom powiatu wysokomazowieckiego, zwłaszcza rolnikom oraz osobom, z którymi dane mi było współpracować jako przedstawicielowi ARiMR, życzę, aby mój następca na stanowisku Kierownika Biura Powiatowego ARiMR, starał się jak najlepiej dbać o rozwój rolnictwa, którego rozwój i pomyślność leży nam wszystkim na sercu. Proszę przyjąć życzenia wielu sukcesów zawodowych oraz spełnienia w życiu osobistym. Pozdrawiam wszystkich Państwa bardzo serdecznie i jeszcze raz dziękuję za wspólną pracę.

Z wyrazami szacunku,
Grzegorz Żochowski

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk