miesnyz wysmaz24a

reklama

primator

openmed2015b

Radomir
Bal Andrzejkowy w Ciechanowcu – Seniorzy tańczą i śpiewają [wideo/foto]

Bal Andrzejkowy w Ciechanowcu – Seniorzy tańczą i śpiewają [wideo/foto]

W Ciechanowcu odbył się wyjątkowy Bal Andrzejkowy Klubu Seniora, który zgromadził blisko 100 członków lokalnych klubów seniora. W czwartek, 17 listopada, seniorzy z miejscowosci Ciechanowiec, Wojtkowice-Stare, Malec oraz Czaje-Wólka spotkali się, aby wspólnie świętować, bawić się i dzielić radością z okazji zbliżających się Andrzejek.

Impreza rozpoczęła się koncertem Ciechanowieckiego Chóru Seniora, który pod batutą Sławomira Leszczyńskiego zaprezentował przygotowywane utwory. Występ ten był nie tylko pokazem muzycznego talentu seniorów, ale również dowodem, że śpiewać można w każdym wieku.

Bal był pełen atrakcji – od zabawy przy muzyce Dj Neona, który zapewnił doskonałą atmosferę i zachęcał do tańca, po poczęstunek, który umilał czas i dawał siłę do dalszej zabawy. Spotkanie było wspaniałą okazją do wspomnień, wymiany doświadczeń, rozmów, a przede wszystkim do integracji wszystkich klubowiczów. Bal Andrzejkowy w Ciechanowcu pokazał, jak ważne są tego typu inicjatywy dla społeczności seniorów, oferując im przestrzeń do aktywności, wyrażania siebie i wzajemnego wsparcia.

© 2010 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk