ziarnomax

Rolwit

hr studio

Mięsny Zakątek

openmed2015b

XI Mistrzostwa w Scrabble: Ciechanowiec przyciągnął graczy z całej Polski [foto]

XI Mistrzostwa w Scrabble: Ciechanowiec przyciągnął graczy z całej Polski [foto]

stomadica wysokie mazowieckie

W miniony weekend Ciechanowiec gościł miłośników gier słownych z różnych zakątków Polski. W dniach 6-7 lipca odbyły się XI Mistrzostwa Ciechanowca w Scrabble o Puchar Burmistrza, organizowane w siedzibie Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu.

Tegoroczna edycja przyciągnęła 34 uczestników, nie tylko z powiatu wysokomazowieckiego, ale również z odległych miejscowości. Wśród graczy znaleźli się reprezentanci m.in. Milanówka, Pruszkowa, Warszawy, Siedlec, Białegostoku, Białej Podlaskiej, Łodzi, Gródka, Płocka, Podkowy Leśnej, Juchnowca i Nowego Miasta.

Po zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzców lokalnych mistrzostw. Triumfatorem okazał się Dominik Urbacki, który zdobył pierwsze miejsce. Na podium stanęli również Maciej Czupryniak (II miejsce) oraz Marek Dudkiewicz (III miejsce). Puchary i dyplomy wręczyła laureatom Magdalena Kondraciuk, Zastępca Burmistrza Ciechanowca.

Wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem Burmistrza Ciechanowca, a jego organizacja była możliwa dzięki wsparciu finansowemu Banku Spółdzielczego w Ciechanowcu oraz zaangażowaniu Andrzeja Choińskiego.

foto: COKiS

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk