miesnyz wysmaz24a

reklama

primator

openmed2015b

Czyżew: 17 lat pod wodzą Anny Boguckiej. Pożegnalna uroczystość [foto]
foto: UM w Czyżewie

Czyżew: 17 lat pod wodzą Anny Boguckiej. Pożegnalna uroczystość [foto]

W piątek, 20 października, pracownicy Urzędu Miejskiego w Czyżewie złożyli podziękowania swojej wieloletniej Burmistrz, Annie Boguckiej. Po 17 latach pracy na rzecz Gminy Czyżew, Anna Bogucka zdecydowała się na kolejny etap w karierze - zostanie Senatorem RP, gdzie będzie reprezentować interesy m.in. powiatu wysokomazowieckiego oraz Gminy Czyżew.

Zastępca Burmistrza Andrzej Molenda, w imieniu wszystkich pracowników, złożył gratulacje i życzenia, podkreślając wieloletnie poświęcenie i oddanie Burmistrz Boguckiej dla dobra gminy. Wyrazy uznania były także wyrażeniem nadziei, że nowa Senator RP nie zapomni o swojej macierzystej gminie i nadal będzie ją odwiedzać.

Podczas spotkania zarówno Pani Burmistrz, jak i pracownicy urzędu nie kryli wzruszenia. Były chwile na wspomnienia i refleksje dotyczące lat spędzonych na wspólnej pracy i realizacji różnych inicjatyw.

Anna Bogucka była Burmistrzem Czyżewa od 2006 roku. Teraz, po wyborze do Senatu RP, czeka ją nowy, równie odpowiedzialny etap w życiu. Składamy jej serdeczne gratulacje i życzymy powodzenia, zdrowia oraz sił w nowych parlamentarnych wyzwaniach.

foto: UM w Czyżewie

© 2010 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk