Rolwit

reklama partneragd

hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

openmed2015b

437 tancerzy w rytmie Wesołego Pląsu na scenie GOK w Czyżewie [wideo/foto]
foto: Patryk Wojtczuk

437 tancerzy w rytmie Wesołego Pląsu na scenie GOK w Czyżewie [wideo/foto]

stomadica wysokie mazowieckie

W dniu 14 kwietnia 2024 roku, Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie zapełnił się radością i kolorami, będąc gospodarzem XXII edycji Powiatowej Prezentacji Zespołów Tanecznych "Wesoły Pląs 2024". Wydarzenie to było wyjątkowe nie tylko ze względu na bogaty program artystyczny, ale także ze względu na rekordową liczbę uczestników, którzy w sumie zgłosili 29 zespołów z całego powiatu wysokomazowieckiego, sumując do imponującej liczby 437 tancerzy.

Wydarzenie to, zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie, stanowiło ekscytującą okazję do prezentacji talentów tanecznych młodych artystów reprezentujących różnorodne instytucje kulturalne i placówki oświatowe. Występy były różnorodne i pełne energii, ukazując nie tylko umiejętności techniczne tancerzy, ale również ich kreatywność i pasję do tańca.

Część I. Wystąpiły zespoły:

  • Zespół „Taneczny Mix” gr. najmłodsza, GOK Czyżew
  • Zespół „Tuptusie”, A.A. Ancymonek z PM nr 1, Wysokie Mazowieckie
  • Zespół „KANGURKI” NP. im. Kubusia Puchatka, Szepietowo
  • Zespół „ELFIKI”, GP Czyżew
  • Zespół „Roztańczone pszczółki”, PM nr 1, Wysokie Mazowieckie
  • Zespół „Disco Kids”, A.A. Ancymonek z PM nr 2, Wysokie Mazowieckie
  • Zespół „SÓWKI” NP. im. Kubusia Puchatka Szepietowo
  • Zespół „MAGNUSIE”, CKE Kulesze Kościelne
  • Zespół „NENUFARY”, GP Czyżew
  • Zespół „Ekipa z zaginionego księżyca”, A.A. Ancymonek z PM nr 2, Wysokie Mazowieckie
  • Zespół „Taneczny Mix” gr. starsza, GOK Czyżew
  • Zespół „Ancymonki”, A.A. Ancymonek z PM nr 1, Wysokie Mazowieckie,
  • Zespół „MAGNETIC”, CKE Kulesze Kościelne
  • Zespół „LOVE DANCE”, PM nr 2, Wysokie Mazowieckie
  • Zespół „Gwiezdne wojny”, SP Wojny Krupy
  • Zespół „Po godzinach”, A.A. Ancymonek ze SP nr 2 Wysokie Mazowieckie (Miejski Zespół Szkół)

W II części wystąpiły:

  • „Zespół Gimnastyki Artystycznej”, GOK Czyżew
  • Zespół „COOLSIAKI”, SP Kulesze Kościelne
  • Zespół „Two Step”, SP Łempice
  • Zespół „Gwiazdeczki z Jedyneczki”, SP nr 1, Wysokie Mazowieckie
  • Zespół „C-C Squad”, COKiS Ciechanowiec
  • Zespół „COSMO”, CKE Kulesze Kościelne
  • Zespół Tańczące Senioritki, SP Szepietowo
  • ZPiT „Podlasie” gr. młodsza, GOK Szepietowo
  • Zespół „Asy z drugiej klasy”, SP nr 1, Wysokie Maz.
  • Zespół „Taneczny Mix” gr. najstarsza, GOK Czyżew
  • Zespół „Cristal Team”, SP Łempice
  • ZPiT „Podlasie” gr. starsza, GOK Szepietowo
  • „ZPiT z Czyżewa”, GOK Czyżew

Po występach odbyło się wręczenie dyplomów i statuetek.

foto: Patryk Wojtczuk

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk