Rolwit

hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Franciszek Kuczewski nowym Burmistrzem Czyżewa po drugiej turze wyborów

Franciszek Kuczewski nowym Burmistrzem Czyżewa po drugiej turze wyborów

stomadica wysokie mazowieckie

W niedawnym głosowaniu w drugiej turze wyborów samorządowych w gminie Czyżew, nieoficjalne wyniki wskazują na zwycięstwo Franciszka Kuczewskiego, który pokonał swojego rywala Wojciecha Łuczaja. Głosowanie zakończyło się o godzinie 21:00, a zainteresowanie wyborcami było wyjątkowo wysokie.

Franciszek Kuczewski, kandydat na Burmistrza gminy Czyżew, najprawdopodobniej zdołał odwrócić wynik pierwszej tury wyborów i wygrać w drugiej rundzie, pokonując Wojciecha Łuczaja. Pierwsza tura zakończyła się minimalną przewagą Łuczaja, co jeszcze bardziej podgrzało atmosferę przed decydującym głosowaniem. Nieoficjalne wyniki drugiej tury wskazują, że mieszkańcy Czyżewa postawili na Franciszka Kuczewskiego, dając mu większość głosów. Głosowanie zakończyło się o 21:00.

Rywalizacja pomiędzy Kuczewskim a Łuczajem była intensywna i pełna emocji. Nieoficjalnie wybory w gminie Czyżew zakończyły się sukcesem Franciszka Kuczewskiego, który dzięki solidnemu poparciu społecznemu oraz skutecznej kampanii wyborczej, zdołał pokonać Wojciecha Łuczaja. Oficjalne wyniki zostaną ogłoszone przez Państwową Komisję Wyborczą w najbliższych godzinach.

Tak poza tematem: Po zakończeniu emocji wyborczych, portal wysokomazowiecki24.pl zastanawia się, czy nie należą mu się przeprosiny za niedorzeczne pomówienia, które pojawiły się w przestrzeni publicznej, insynuujące brak niezależności naszego medium. Jako portal, który stawia na rzetelność i obiektywność, wysokomazowiecki24.pl jest uznawany za jedno z najbardziej niezależnych mediów w regionie, wolne od wpływów władz, nie tylko tych lokalnych. Szczycimy się tym, że nie jesteśmy ani dotowani, ani wspierani w żaden inny sposób przez jakąkolwiek władzę, czy polityka.

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk