ziarnomax

Rolwit

hr studio

Mięsny Zakątek

openmed2015b

JUŻ W WEEKEND! Dni Czyżewa 2024: Koncerty i liczne atrakcje [PROGRAM]

JUŻ W WEEKEND! Dni Czyżewa 2024: Koncerty i liczne atrakcje [PROGRAM]

stomadica wysokie mazowieckie

Burmistrz Czyżewa zaprasza serdecznie na Dni Czyżewa, które odbędą się w dniach 6-7 lipca 2024 roku. Wydarzenie obfitować będzie w różnorodne atrakcje kulturalne i rozrywkowe, a jego kulminacyjnym punktem będą występy gwiazd wieczoru: "Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy" oraz "Cygańscy Książęta". Ponadto na scenie pojawią się zespoły Kwestia 07, Eufonia oraz Trzeci Oddech Kaczuchy. Patronat medialny sprawują Polskie Radio Białystok, Radio Nadzieja oraz WysokoMazowiecki24.pl.

Program dwudniowych obchodów zapowiada się bardzo interesująco. W sobotę, 6 lipca, w Bibliotece Publicznej w Czyżewie, w godzinach 9:00-14:00, odbędzie się wystawa malarstwa Katarzyny Kostro. Równocześnie na stadionie "Orlik" w Czyżewie o godzinie 9:00 rozpocznie się III Turniej Teqball o "Puchar Burmistrza Czyżewa", organizowany przez Czyżew Teq Club.

Główne wydarzenia odbędą się w niedzielę, 7 lipca, na Stadionie Miejskim w Czyżewie przy ulicy Zarzecze. Dzień rozpocznie się o godzinie 5:45 VIII Spławikowymi Zawodami Wędkarskimi o Puchar Burmistrza Czyżewa. O godzinie 14:00 na scenie pojawi się zespół "Spokoo" z COKiS Ciechanowiec z musicalem Akademia Pana Kleksa, a o 14:45 wystąpi wokalny zespół Miasta Ciechanowiec.

Następnie, o godzinie 15:20, zaprezentuje się Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca z GOK Czyżew. Oficjalne otwarcie festynu oraz ogłoszenie wyników konkursu "Najlepsi w Gminie" i rozstrzygnięcie turnieju Teqball i zawodów wędkarskich nastąpi o godzinie 16:00. Kolejne koncerty rozpoczną się o 16:30 występem zespołu Kwestia 07, a o 18:00 scenę przejmie Trzeci Oddech Kaczuchy. O godzinie 19:30 wystąpi zespół Eufonia z GOK Czyżew, a o 20:30 rozpocznie się gwiazdorski koncert Don Vasyla i Cygańskich Gwiazd oraz Cygańskich Książąt.

Oprócz występów muzycznych, na uczestników czekać będą dodatkowe atrakcje, takie jak urządzenia rekreacyjne, stanowiska handlowe, gastronomiczne, promocyjne i informacyjne, a także animacje dla dzieci, przejażdżki bryczką oraz rowery wodne.

Impreza odbywa się pod patronatem honorowym Burmistrza Czyżewa. Organizatorami są Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie, Rada Miejska w Czyżewie, Ochotnicza Straż Pożarna Gminy Czyżew, KS "Orlęta" Czyżew, Czyżew Teq Club, Koło Wędkarskie nr 42 w Czyżewie. Partnerem strategicznym jest Województwo Podlaskie, a patronat medialny sprawują Polskie Radio Białystok, Radio Nadzieja oraz WysokoMazowiecki24.pl.

cz43465346

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk