ziarnomax

Rolwit

hr studio

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Szokujące zatrzymanie w gminie Czyżew! Kierowca z blisko 3 promilami

Szokujące zatrzymanie w gminie Czyżew! Kierowca z blisko 3 promilami

stomadica wysokie mazowieckie

Dzielnicowi Posterunku Policji w Czyżewie zatrzymali kolejnego nietrzeźwego kierowcę. 49-latek jechał w jednej z miejscowości gminy Czyżew mając blisko trzy promile alkoholu w organizmie. Ponadto mężczyźnie w maju zostało zatrzymane prawo jazdy również za jazdę pod wpływem alkoholu.

Jak informuje oficer prasowy wysokomazowieckiej policji: - W jednej z miejscowości gminy Czyżew dzielnicowi Posterunku Policji w Czyżewie zatrzymali do kontroli seata. Podejrzenia mundurowych wzbudził styl jazdy kierującego, który nie mógł utrzymać prawidłowego toru jazdy. Okazało się, że 49-latek był pijany. Badanie alkomatem wykazało blisko trzy promile alkoholu w organizmie mężczyzny. Podczas sprawdzania w policyjnych systemach wyszło również na jaw, że jego prawo jazdy zostało już wcześniej zatrzymane w maju tego roku z powodu ,,alkoholu". Losem mieszkańca powiatu ostrowskiego zajmie się sąd. Prowadzenie pojazdów w stanie nietrzeźwości to przestępstwo za które grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Policjanci przypominają, że każdy nietrzeźwy kierujący na drodze, to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia. Mundurowi apelują o rozsądek na drodze, przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz o ograniczone zaufanie względem innych uczestników ruchu drogowego.

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk