banner

zebrowski2

primator

openmed2015b

Trwa modernizacja sieci kanalizacyjnej w Trojanówku [foto]
foto: UG Klukowo

Klukowo. Trwa modernizacja sieci kanalizacyjnej w Trojanówku [foto]


W miejscowości Trojanówek, gmina Klukowo, trwają prace związane z modernizacją sieci kanalizacyjnej ścieków. Inwestycja obejmuje montaż nowej oczyszczalni ścieków oraz niezbędnej infrastruktury, a jej realizacja przyczyni się do poprawy jakości ścieków oraz obniżenia kosztów eksploatacji dla mieszkańców.

W Trojanówku, niewielkiej miejscowości położonej na terenie gminy Klukowo, trwa ważna inwestycja, która przyczyni się do poprawy warunków życia mieszkańców oraz ochrony środowiska. Obecnie realizowany jest montaż nowej oczyszczalni ścieków wraz z niezbędną infrastrukturą, co będzie miało istotny wpływ na jakość odprowadzanych ścieków.

Inwestycja realizowana jest w ramach zadania "Modernizacja sieci kanalizacyjnej w miejscowościach Trojanówek i Trojanowo", a jej wykonawcą jest firma EKOKORD Zbigniew Korduszewski. Wartość przedsięwzięcia wynosi 1 milion 145 tysiące złotych.

Jak informują władze gminy modernizacja sieci kanalizacyjnej w Trojanówku przyczyni się nie tylko do poprawy jakości odprowadzanych ścieków, ale także do obniżenia kosztów eksploatacji, co przełoży się na niższe opłaty za ścieki dla mieszkańców. Jest to zatem korzystne przedsięwzięcie z punktu widzenia ochrony środowiska, jak i pod kątem oszczędności dla lokalnej społeczności.

Inwestycja finansowana jest ze środków pozyskanych przez Gminę Klukowo z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych przeznaczonych na inwestycje wodno-kanalizacyjne. 

w24001 20230316

w24002 20230316

w24004 20230316

 

© 2010 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk