miesnyz wysmaz24a

reklama

primator

openmed2015b

Kobylin-Borzymy: Sponsoruj kalendarze OSP i pomóż w zakupie czujników dla seniorów

Kobylin-Borzymy: Sponsoruj kalendarze OSP i pomóż w zakupie czujników dla seniorów

Ochotnicza Straż Pożarna KSRG w Kobylinie-Borzymach zamierza kontynuować tradycję wydawania "Strażackich kalendarzy". W związku z tym jednostka straży zaprasza lokalne przedsiębiorstwa do współpracy, oferując im możliwość promocji w kalendarzach na rok 2024. Dodatkowo, w ramach działań społecznych, OSP Kobylin-Borzymy planuje zakupić czujniki tlenku węgla dla seniorów z gminy.

Oprócz promocji w kalendarzach strażackich, współpraca z jednostką daje przedsiębiorcom okazję do wsparcia społeczności lokalnej. Reklamy w kalendarzach będą widoczne przez cały rok, co pozwoli na zwiększenie zasięgu i rozpoznawalności firmy. Jest to również szansa na zintegrowanie się z mieszkańcami i lokalnymi instytucjami.

Co więcej, OSP Kobylin-Borzymy planuje zakup czujników tlenku węgla, które będą przeznaczone dla starszych i samotnych osób mieszkających na terenie gminy. Strażacy osobiście dokonają montażu tych urządzeń, co z pewnością zwiększy poziom bezpieczeństwa w domach.

Zainteresowane firmy mogą zgłaszać się do jednostki za pośrednictwem Messengera. Ze względu na to, że zarówno wydanie kalendarzy, jak i zakup czujników są uzależnione od zebranych środków, termin zgłoszeń został określony na dzień 15 października 2023 roku.

© 2010 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk