Rolwit

reklama partneragd

hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Zaprzęgi w akcji: Zapowiedź I Amatorskich Zawodów w Powożeniu w Jabłoni Zarzeckie

Zaprzęgi w akcji: Zapowiedź I Amatorskich Zawodów w Powożeniu w Jabłoni Zarzeckie

stomadica wysokie mazowieckie

Miłośnicy jeździectwa i powożenia zaprzęgami spotkają się w dniu 21 lipca 2024 roku na terenie stadniny Jabłonka w miejscowości Jabłoń Zarzeckie 22 na I Amatorskich Zawodach w Powożeniu Zaprzęgami. Wydarzenie, które rozpocznie się punktualnie o 11:00, zainauguruje oficjalne otwarcie, a następnie przeniesie emocje sportowe na parkur, gdzie uczestnicy będą mieli możliwość rywalizacji w kategoriach jednokonnych i parokonnych. Zapisy na zawody są przyjmowane do 19 lipca, dając szansę zarówno doświadczonym powożącym, jak i nowicjuszom na wykazanie się umiejętnościami władania lejcami i współpracy z końmi.

Zawody mają na celu nie tylko współzawodnictwo, ale również promocję lokalnej tradycji powożenia oraz integrację społeczności zainteresowanej jeździectwem. Godzina 11:30 to czas rozpoczęcia zmagań, które z pewnością dostarczą widzom niezapomnianych wrażeń oraz pozwolą przyjrzeć się kunsztowi i technice powożenia. Wydarzenie objął honorowym patronatem Wójt Gminy Nowe Piekuty.

Kulminacją emocji będzie ogłoszenie wyników o godzinie 16:00, kiedy to najlepsi powożący zostaną nagrodzeni i docenieni za swoje umiejętności i determinację. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do zapisu telefonicznego pod numerem 500 544 941.

IMG 20240415 WA0001 kopia

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk