Rolwit

reklama partneragd

hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Tak tańczyło Szepietowo! Dyskoteka retro zakończyła sezon [foto]
foto: GOK Szepietowo

Tak tańczyło Szepietowo! Dyskoteka retro zakończyła sezon [foto]

stomadica wysokie mazowieckie

W Szepietowie zabrzmiały hity z lat 80-tych. Retro Potańcówka, zorganizowana przez Gminny Ośrodek Kultury, oficjalnie zakończyła sezon wakacyjny. Wydarzenie miało miejsce 17 września i zgromadziło licznych mieszkańców, pragnących na chwilę przenieść się w kolorowy świat lat 80-tych.

DJ Speeda’ka Tomas aGard odpowiedzialny był za muzyczną oprawę imprezy. Dzięki niemu plac przy Gminnym Ośrodku Kultury w Szepietowie na kilka godzin zamienił się w taneczną arenę, gdzie królowały przeboje lat 80.

Nie obyło się także bez konkurencji. W programie znalazły się konkursy na najlepszą stylizację retro oraz na najciekawszy układ taneczny. Pomysłowość i kreatywność uczestników była na tyle duża, że jury miało spore trudności z wyborem zwycięzców.

Impreza zakończyła się późnym wieczorem, ale emocje i wspomnienia z pewnością pozostaną z mieszkańcami Szepietowa na dłuższy czas. Było to bowiem wydarzenie, które pozwoliło na chwilę zapomnienia i beztroską zabawę w rytmach muzyki, która nie starzeje się nigdy.

foto: GOK Szepietowo

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk