miesnyz wysmaz24a

reklama

primator

openmed2015b

JUŻ W NIEDZIELĘ! Bieg i

JUŻ W NIEDZIELĘ! Bieg i "Koncert Piosenki Patriotycznej Szepietowo 2023"

12 listopada o godzinie 12.00 na placu przed Urzędem Miejskim w Szepietowie rozpocznie się "Koncert Piosenki Patriotycznej Szepietowo 2023". Na wydarzenie zapraszają Burmistrz Szepietowa oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kultury i Tradycji Regionalnej Podlasie z Szepietowa.

W programie koncertu zaplanowano wiele atrakcji. Rozpocznie się on "I Szepietowskim Biegiem Niepodległości" na dystansie 1918 metrów. Następnie przewidziano występy Zespołu Pieśni i Tańca Szepietowo na Ludowo z akompaniamentem Orkiestry Smyczkowej Samorządowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Wysokiem Mazowieckiem. Będzie można również posłuchać solistów ZPiT Szepietowo na Ludowo oraz artystów z Środowiskowego Domu Samopomocy w Wylinach-Rusi, którzy zaprezentują repertuar znanych i mniej znanych pieśni i piosenek patriotycznych.

Na uczestników koncertu czekać będą m.in. ciepły poczęstunek, gorące napoje oraz miła atmosfera. W trakcie wydarzenia przewidziano również wręczenie chorągiewek w barwach narodowych oraz śpiewników.

Koncert Piosenki

© 2010 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk