Wysmaz24 900 x 200 px

Wysmaz24 900 x 200 px

snarski senat

siekierko lukasz banner

 

reklama

primator

openmed2015b

Gołasze-Puszcza. Niedzielny Piknik Rodzinny [foto]

Gołasze-Puszcza. Niedzielny Piknik Rodzinny [foto]

 banner
 banner

 banner

Dnia 3 lipca br., w miejscowości Gołasze-Puszcza na placu przy byłej szkole podstawowej odbył się Piknik Rodzinny. Organizatorem imprezy była Ochotnicza Straż Pożarna w Gołaszach-Puszczy. Patronat nad imprezą objął Wójt Gminy Wysokie Mazowieckie Krzysztof Krajewski. Festyn wsparły również Koła Gospodyń Wiejskich „Podlaskie Gołaszanki” oraz „Miodusianki” przy aktywnym udziale mieszkańców.


Podczas pikniku można było spróbować regionalnych potraw, przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich. Odbywały się różnego rodzaju konkursy i zabawy dla dzieci z nagrodami. Najmłodsi uczestnicy pikniku mogli skorzystać z dmuchanych zjeżdżalni oraz obejrzeć pokaz pierwszej pomocy i sprzęt gaśniczy prezentowany przez Ochotniczą Straż Pożarną w Gołaszach-Puszczy.

Piknik był okazją do integracji społeczności lokalnej. Mieszkańcy mieli możliwość spędzenia wolnego czasu z rodziną i sąsiadami przy regionalnych potrawach oraz muzyce. Impreza cieszyła się sporym zainteresowaniem, a wszystkim uczestnikom towarzyszyła dobra atmosfera.

info/foto: UG w Wysokiem Mazowieckiem

© 2010 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk