miesnyz wysmaz24a

reklama

primator

openmed2015b

Radomir
Wysokie Mazowieckie: Chcesz śpiewać? Dołącz do Zespołu Wokalnego w MOK

Wysokie Mazowieckie: Chcesz śpiewać? Dołącz do Zespołu Wokalnego w MOK

Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem otwiera nowy sezon artystyczny 2023/2024, zapraszając do udziału w Zespole Wokalnym. Pierwsze spotkanie odbędzie się już w najbliższy poniedziałek, 25 września o godzinie 17:00. Zajęcia będą prowadzone przez magistra sztuki Adama Bańkowskiego.

W skierowanej do młodzieży ofercie MOK podkreśla, że zajęcia są idealną okazją dla osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności wokalne i myślą o przyszłej karierze na scenie muzycznej. Spotkania będą odbywać się w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury, a uczestnicy będą mieli możliwość poznania podstaw techniki wokalnej, jak również rozwijania własnych zdolności pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

Celem nowo powstałego Zespołu Wokalnego jest nie tylko nauka i rozwijanie umiejętności, ale także integracja młodych ludzi zainteresowanych muzyką. Prowadzący, mgr sztuki Adam Bańkowski, z dużą dozą profesjonalizmu, ale i pasji, będzie dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą na temat śpiewu oraz pracy ze sceną.

Zapisy oraz dodatkowe informacje są dostępne w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem. 

Zespół Wokalny MOK kopia

© 2010 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk