Rolwit

hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Szpital w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza przyszłych rodziców na Dzień Otwarty
foto: Szpital Ogólny w Wysokiem Mazowieckiem

Szpital w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza przyszłych rodziców na Dzień Otwarty

stomadica wysokie mazowieckie

Szpital Ogólny w Wysokiem Mazowieckiem otwiera swoje drzwi dla przyszłych rodziców oraz tych, którzy niedawno powitali na świecie nowe życie. Dzień Otwarty Sali Porodowej zaplanowano na sobotę, 18 maja, będąc doskonałą okazją do zgłębienia wiedzy okołoporodowej oraz zasad troski o noworodka. Organizatorzy zapowiadają serię interesujących prezentacji, które poprowadzą doświadczeni specjaliści w dziedzinie położnictwa i opieki neonatologicznej.

W programie przewidziano także możliwość zwiedzania Sali Porodowej oraz Oddziału Położniczo-Noworodkowego, co da uczestnikom wyjątkową okazję do zapoznania się z warunkami i procedurami obowiązującymi w szpitalu. Jest to czas, kiedy przyszli rodzice mogą uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania bezpośrednio od personelu medycznego.

Uzupełnieniem wiedzy przekazywanej przez ekspertów będą upominki dla uczestników, które mają za zadanie mile zaskoczyć i dodać dodatkowego uroku temu ważnemu wydarzeniu. Wartość edukacyjna Dnia Otwartego jest nieoceniona, szczególnie dla osób oczekujących narodzin dziecka, co sprawia, że jest to inicjatywa godna uwagi.

Szczegóły na temat poruszanych tematów zostaną ujawnione w niedługim czasie, jednak już teraz zainteresowani mogą wyrazić chęć uczestnictwa, rezerwując miejsce poprzez wiadomość na oficjalnej stronie wydarzenia "Rodzę w Wys Maz" na Facebooku. Organizatorzy podkreślają, że liczba miejsc jest ograniczona, stąd zachęcają do szybkiego zgłaszania swojego udziału.

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk