miesnyz wysmaz24a

reklama

primator

openmed2015b

Radomir
Ciechanowiec: Koncert Sylwestra Targosz-Szalonka oraz The Men Else

Ciechanowiec: Koncert Sylwestra Targosz-Szalonka oraz The Men Else

Burmistrz Ciechanowca zaprasza na niezwykłe wydarzenie muzyczne - koncert "Wyśpiewać Niepodległość", który odbędzie się 12 listopada o godz. 18.00 w sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowcu. To nie tylko okazja do wspólnego świętowania naszej niepodległości, ale również do delektowania się piękną muzyką w wyjątkowej atmosferze.

Jak informuje nas Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu: - Podczas tego wyjątkowego koncertu będziemy mieli okazję usłyszeć utwory w wykonaniu Sylwestra Targosz-Szalonka, światowej sławy tenora operowego oraz zespołu The Men Else, które niosą w sobie ducha wolności i patriotyzmu. Dołączcie do nas, aby razem wyśpiewać hymny naszej ojczyzny i uczcić naszych bohaterów. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Liczymy na Waszą obecność!

Sylwester Targosz Szalonek - dr nauk muzycznych, dyrygent i kompozytor, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach (studia ukończone z wyróżnieniem). Swój kunszt wokalny doskonalił u boku światowej klasy osobowości muzycznych takich, jak: Helena Łazarska (Wiedeń), Don Weeks (USA), Kałudi Kałudow (Bułgaria), Cesare Colona (Berlin). Współpracuje z Teatro Massimo (Palermo), Orchestra Siciliana we Włoszech, Filharmonią we Frankfurcie, Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia, Filharmonią Śląską i in. Organizator wielu wydarzeń muzycznych, m.in. Silesia Sinfonia Festival, Oper Air Festiwal, Śląski Festiwal Operetki. Prezes Fundacji Operetka Śląska. Brał udział w mistrzowskich kursach wokalnych w kraju oraz w wielu krajach Europy (Austria, Wielka Brytania, Bułgaria) czy USA. Przez niemiecką prasę muzyczną nazwany został „włoskim tenorem z Polski”.

Wyśpiewać Niepodległość kopia

© 2010 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk